Kauno TPMC vs Baldų sandėlis.lt (95:94)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2017 gegužės 27 d., Šeštadienis, 18:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Fortūna nusišypsojo Kauno TPMC kurie iškovojo A lygos bronzą

2017 gegužės 28 d., Sekmadienis, 00:07 val., peržiūros: 1165

Šeštadienio pavakare A.Sabonio krepšinio centre A lygos mažajame finale bronzos medalių likimą sprendė Kauno TPMC bei Baldų sandėlis.lt ekipos. Susitikimo pradžioje vyko ramus protingas komandinis krepšinis. Komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir nei vienai nepavyko nutolti didesniu nei trijų taškų atstumu. A.Čibiras bei E.Kulboka pelnė po 6 taškus Kauno TPMC gretose, tuo tarpu Baldų sandėlis.lt gretose greriausiai puolime sekėsi 9 taškus surinkusiam K.Šarukas. Po pirmo kėlinuko 26:27 priekyje buvo Baldų sandėlis.lt. Antrajame kėlinuke toliau vyko atkakli rezultatyvi kova. Ir toliau puolime savo komandas tempė A.Čibiras ir K.Šarukas. Gynyboje neblizgant nei vienai komandai po dviejų ketvirčių švieslentėje degė skaičiai 49:54 Baldų sandėlis.lt naudai.

Antroji rungtynių dalis prasidėjo 8-0 atkarpa Baldų sandėlis.lt naudai iš kurių šešis sumetė po krepšiais toliau dominavęs K.Šarukas. Du tritaškius pataikęs E.Kulboka ir dvitaškį pridėjęs A.Makūnas atsakė tokia pačia atkarpėle ir komandas vėl skyrė 5 taškai 57:62. Kėlinio pabaigoje po P.Klemas tritaškio, bei P.Mykolaitis dvitaškio skirtumas šoktelėjo iki trylikos, tačiau iš toli pataikęs R.Maleckas kiek aptipdė skirtumą iki 68:78 po trijų kėlinių. Ketvirtasis kėlinys nuo jo vidurio virto tikra sezono puošmena. Po D.Pogužinskas tritaškio skirtumas tarp komandų beliko vos 2 taškai. Rungtynių svarstyklės krypo tai į vieną, tai į kitą pusę kol pabaigoje po K.Šarukas taiklių baudų trim taškais laiminėjo Baldų sandėlis.lt. Tačiau Kauno TPMC kovojo iki galo. P.Maciulevičius dvitaškis tirpdė skirtumą iki minimumo, o D.Pogužinskas dvitaškis persvėrė rezultatą Kauno TPMC naudai. Paskutinėmis sekundėmis desperatiški ir sunkūs Baldų sandėlis.lt žaidėjų metimai skriejo pro šalį ir pergalę 95:94 šventė Kauno TPMC.

„Sporta Manija“ nepaliko jokių vilčių „Kauno TPMC“ komandai ir išlygino A lygos pusfinalio serijos rezultatą (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 22:46 val.)Antroje rungtynių dalyje „Sporto Manija“ susitvarkė su „Kauno TPMC“ krepšininkais (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Kauno TPMC“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „BK Centre“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 22:39 val.)Po ilgosios pertraukos susiėmę „Kauno TPMC“ žengė į pusfinalį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)Kauno TPMC apgynė savas sienas prieš Sporto manija (2017 balandžio 24 d., pirmadienis, 23:54 val.)„Kauno TPMC“ ketvirtfinalį pradėjo pasiekdami užtikrintą pergalę (2017 kovo 28 d., antradienis, 21:19 val.)Puikiai atakavus iš tolimų distancijų „Kauno TPMC“ įveikė „Banga & R2P Sport“ ekipą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Baldų sandėlis.lt“ įveikė „Kauno TPMC“ ekipą (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Sabonio KC“ apgynė tvirtovės sienas prieš „Kauno TPMC“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Rezultatyvioje kovoje pranašesni buvo „DNC Sports Fairy & United“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:23 val.)