Agentus vs KTU Plienas ‒ Spalvų sala (48:77)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 30 d., Pirmadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užtikrintai įveikė „Agentus“ ekipą

2017 spalio 31 d., Antradienis, 18:16 val., peržiūros: 883

Pirmadienį, spalio 30 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Agentus“ bei svečių „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“. Pirmajame kėlinyje aikštelės šeimininkai dar visai padoriai laikėsi prieš savo varžovus, tačiau antrajame kėlinyje jie visiškai sustojo ir leido svečių ekipai pabėgti nepavejamai.

Pirmąjį kėlinį kiek geriau pradėjo svečių ekipa, kuri rungtynes pradėjo 9:2 spurtu. Tuomet sėkmingesnę atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai ir sumažino savo atsilikimą iki dviejų taškų. Visgi, kėlinuko pabaigoje „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ ekipai vėl pavyko atitrūkti, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 11:19. Antrajame kėlinyje „Agentus“ ekipos puolimas visiškai sustojo, o tuo pasinaudojo svečių ekipa. Kėlinuko pradžioje dvyliką taškų paeiliui pelnė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“. Sužaidus kiek daugiau nei šešias minutes, pirmuosius taškus šiame kėlinyje pelnė ir šeimininkai, bet pačioje kėlinio pabaigoje svečiams dar pavyko šiek tiek padidinti savo pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 16:38.

Trečiojo kėlinuko pradžioje svečiai ir toliau nemažino apsukų. Kėlinį jie pradėjo 11:2 spurtu ir skirtumas perkopė 30-ies taškų skirtumą. Vėliau atsigavo ir „Agentus“ ekipa ir visą likusį kėlinio neleido tolti savo varžovams. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 30:58. Ketvirtasis kėlinukas beliko tik formulumas. „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ ekipa žaidė atsipalaidavusi ir leido savo varžovams sužaisti neblogą kėlinį, tačiau apie pergalę šiandien „Agentus“ ekipa galėjo tik pasvajoti. Galutinis rungtynių rezultatas 48:77.

Lukas Narmontas („KTU Plienas ‒ Spalvų sala“):
„Antroje rungtynių pusėje elementariai atsipalaidavom, nes turėjom didelę persvarą. Varžovai buvo penkiese, mes pradėjom rotuoti žaidėjus ir tiesiog ramiai, be nervų pabaigėm rungtynes.“

„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nurungė KK „Žaibą“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 23:13 val.)„Šilainių“ penketukas įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:12 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtyniųantroje pusėje įveikė „Baltic Transline“ (2018 sausio 19 d., penktadienis, 22:35 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:45 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užbaigė ketvirtfinalį įveikdami „LSMU & Statybų vizija“ (77:67) (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ po sunkios kovos palaužė „Šilainių“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Šernai“ apibėgo „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ ekipą (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 23:37 val.)Ketvirtfinalį „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ pradėjo nelengva pergale (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 20:06 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nepaliko vilčių „Kauno savivaldybei & Policijai“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:57 val.)