Agentus vs Šilainiai (56:73)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 12 d., Pirmadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Užtikrintai paskutinį rungtynių kėlinį sužaidę „Šilainiai“ įveikė „Agentus“ (73:56)

2018 kovo 12 d., Pirmadienis, 21:46 val., peržiūros: 575

Kovo 12d., pirmadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko 30+ lygos, „Amadeira“ pirmenybių, Atkrintamosios, Pirmosios serijos rungtynės tarp: šeimininkų – „Agentus“ ir svečių – „Šilainiai“.

Rungtynės prasidėjo kibiu, gynyba paremtu žaidimu. Pirmąjame kėlinyje ekipos kovojo taškas į tašką, tačiau H. Paulausko 8 taškai kėlinio pabaigoje leido „Šilainiams“ užbaigti ketvirtį pirmaujančios komandos vietoje – 13:18.

Antrame kėlinyje svečių puolimas šiek tiek sustojo, o tuo pasinaudoję „Agentus“ pasivijo varžovus ir persverė rezultatą. „Šilainiai“ per visą kėlinį sugebėjo įmesti tik 8 taškus, o pirmąją rungtynių pusę spurtu 11:2 užbaigę šeimininkai susikrovę 9 taškų pranašumą – 35:26.

Po ilgosios pertraukos rungtynių eiga vėl kito, „Agentus“ nesisekė pulti, o greitas atakas ir varžovų klaidas išnaudoję svečiai panaikino deficitą ir persverė rezultatą savo naudai – 45:52.

Ketvirtame kėlinyje jau užtikrintai žaidė „Šilainiai“, neleisdami varžovams priartėti. Solidžiai dirbę gynyboje padidino pranašumą ir nebepaliko šanso šeimininkams. Galutinis rungtynių rezultatas 56:73 (13:18, 22:8, 10:26, 11:21). Aštuntfinalio serijoje iki 2 pergalių „Šilainiai“ pirmauja 1:0.

„Šilainiai“ komandos treneris Vitoldas Kapočius:

Pradžioje žaidėm lėtesnį žaidimą, įsitraukėm į pozicinį, mums nepalankų žaidimą, tai buksavom, o po to įšokom į savo vėžias ant greito puolimo ir viskas išsilygino.

Pirmoje rungtynių pusėje atitrūkę „Šilainiai“ įveikė SK „Vertigo“ krepšininkus (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:27 val.)Įtemptose rungtynėse „Šilainiai“ palaužė SK „Vertigo“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:09 val.)Tik po atkaklios kovos „Šernai“ įveikė „Šilainius“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:48 val.)Ketvirtame kėlinyje „UNO“ įveikė „Šilainius“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 22:42 val.)„Šilainių“ penketukas įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)SK „Vertigo“ rungtynių pabaigoje palaužė „Agentus“ (64:61) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:57 val.)„UNO“ palaužė penkiese žaidusius „Agentus“ (70:51) (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 13:17 val.)Paskutinių sekundžių dramoje ‒ „Agentus“ pergalė (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 19:05 val.)N. Sivolovo metimas rungtynėse prieš „LSMU & Statybų viziją“ išplėšė pergalę „Agentus“ ekipai (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Šernai“ įveikė „Agentus“ ir paliko juos be pergalių (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 00:44 val.)