UNO vs Agentus (70:51)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 28 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„UNO“ palaužė penkiese žaidusius „Agentus“ (70:51)

2018 kovo 01 d., Ketvirtadienis, 13:17 val., peržiūros: 653

Vasario 28 d., Trečiadienį, J. Dobkevičiaus progimnazijoje įvyko 30+ lygos, „Amadeira“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „UNO“ ir svečiai „Agentus“.

Rungtynes iškarto geriau pradėjo šeimininkai kurie greitu žaidimu pirmojo kėlinio viduryje įgyjo dviženklį pranašumą (18:6). Kėlinio pabaigoje svečiams dar kiek pavyko sumažinti atsilikimą ir rezultatas buvo (23:16).

Antrajame kėlinyje abi komandos demonstravo nerezultatyvų žaidimą, todėl šiame kėlinyje „UNO“ išlaikė pranašumą ir prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo jų naudai (37:28).

Trečiajame kėlinyje „Agentus“ pasirodė pirmieji povargio požymiai ir tuo pasinaudoję šeimininkai pabėgo nuo varžovų, jiems leisdami per kėlinį pelnyti tik šešis taškus. Rezultatas po trijų kėlinių buvo (59:34) „UNO“ naudai.

Paskutiniajame ketvirtyje svečiai dar bandė vytis varžovus spurtuodami rezultatu (9:0), tačiau šeimininkai greitai atstatė pranašumą ir šventė septintąją pergalę rezultatu 70:51 (23:16, 14:12, 22:6, 11:17).

„UNO“ komandos žaidėjas G.Šuklevičius:

Komandos pergalę lėmė greitas žaidimas, iš tikrųjų priešininkai buvo tik penkiese, be mažų žmonių, puolime greitai judėjome, gynėmes gerai po krepšiu aukštus žmonės, todėl ir šventėme pergalę.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„UNO“ palaužė 5-iese žaidusius SK „Vertigo“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 22:25 val.)SK „Vertigo“ rungtynių pabaigoje palaužė „Agentus“ (64:61) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:57 val.)„DNC“ 30+ lygos ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Agentus“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 19:22 val.)P. Butkevičiaus vedama „UNO“ ketvirtajame kėlinuke įveikė „Agentus“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Sporto Manija“ iškovojo pergalę prieš „Agentus“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 19:35 val.)„Šilainiai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Agentus“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 19:12 val.)„Šilainių“ penketukas įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Užtikrintai paskutinį rungtynių kėlinį sužaidę „Šilainiai“ įveikė „Agentus“ (73:56) (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 21:46 val.)„DNC“ įveikė „Agentus“ ir žengė į pusfinalį (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 16:32 val.)„UNO“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 21:27 val.)