KTU Plienas ‒ Spalvų sala vs Šilainiai (73:64)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ po sunkios kovos palaužė „Šilainių“ pasipriešinimą

2017 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 22:07 val., peržiūros: 978

Sekmadienį, lapkričio 5 d., J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmosios rungtynės, kuriose susitiko „KTU Plienas – Spalvų sala“ (2-1) ir svečių teisėmis žaidę „Šilainiai“ (1-1).

Rungtynių pradžia buvo labai rezultatyvi, pirmaujanti ekipa keitėsi beveik po kiekvieno metimo, tačiau kėlinuko viduryje rungtynėse buvo lygybė – 15:15. Bet tada „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ spurtavo, po tritaškį pataikė K.Rinkevičius ir A.Knezys, kas leido po pirmo ketvirčio šeimininkams pirmauti 29:19.

Ir toliau rungtynėse iniciatyvą turėjo „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“, kurie antrojo kėlinuko viduryje ir toliau turėjo dviženklę persvarą 37:27. Dešimties taškų pranašumą šeimininkams pavyko išlaikyti iki pat kėlinuko pabaigos, po kurio pirmavo 44:34.

Trečiajame kėlinuke „Šilainiai“ šovė į priekį. Taiklus M. Kazicko tritaškis ir R. Stirbio metimai sumažino šeimininkų pranašumą iki minimumo 46:45. Nors po V. Kapočiaus metimo iš vidutinio nutolio svečiai trumpam ir persverė rungtynių svarstykles savo naudai 50:51, bet kėlinuką užbaigė P. Aleksonio tritaškis, po kurio „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ buvo priekyje 53:51.

Ketvirtajame kėlinuke M.Motiejaitis ir A.Knezys įšovė po tritaškį ir šeimininkai nutolo 59:51. Nors, daugiausia R. Stirbio pastangų dėka „Šilainiai“ dar sumažino savo deficitą iki minimumo 62:61, bet daugiau jėgų rungtynėse išsaugoję „KTU Plieno ‒ Spalvų salos“ krepšininkai nepaleido pergalės iš savo rankų ir šias rungtynes laimėjo rezultatu 73:64 (29:19, 15:15, 9:17, 20:13).

Po rungtynių „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ krepšininkas T.Litinskas apie tai, kas nulėmė pergelę, sakė: „pataikėm pagaliau laisvus metimus. Ir aišku, nulėmė tai, kad jie buvo šešiese, bet labai gerai kovėsi. Norėjom apibėgti, bet nepavyko, laisvi nepataikėm. Bet vėliau kelis laisvus metimus pataikėm, jie nepataikė, pavargo, tas ir nulėmė.“

„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:45 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:12 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Sporto manija“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:20 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nurungė KK „Žaibą“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 23:13 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užtikrintai įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 31 d., antradienis, 18:16 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtyniųantroje pusėje įveikė „Baltic Transline“ (2018 sausio 19 d., penktadienis, 22:35 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nepaliko vilčių „Kauno savivaldybei & Policijai“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:57 val.)Ketvirtfinalį „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ pradėjo nelengva pergale (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 20:06 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užbaigė ketvirtfinalį įveikdami „LSMU & Statybų vizija“ (77:67) (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„Šernai“ apibėgo „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ ekipą (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 23:37 val.)