Agentus vs Šilainiai (65:94)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 12 d., Pirmadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Šilainiai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Agentus“

2018 vasario 12 d., Pirmadienis, 19:12 val., peržiūros: 681

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Agentus“ (7/6) ir svečių teisėmis atvykę „Šilainiai“ (7/6).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo svečiai, kurie diktavo savo žaidimo sąlygas ir išlaikė aukštą tempą visą kėlinuką ( 15:21). Antrame kėlinyje „Šilainiai“ toliau nestabdė apsukų ir susikrovė dvižeklė pranašumą ( 19:30). Šeimininkams niekaip nesisekė sugaudyti mažesnius varžovus, kur „Šilainiai“ išlaikė atotrūkį. Per likusį laiką svečiai nors ir skyrė daugiau pykčio tarpusavyje, tačiau sugebėjo mažais žingsniukais pasiekti rekordinį pranašumą – 32:46.

Po ilgosios pertraukos sužaidus dvi minutes „Šilainiai“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 39:48). Po pertraukėlės svečiai greitai atrado savąjį žaidimą ir išlaikė turėtą pranašumą ( 51:69). Ketvirtame kėlinyje „Agentus“ ekipai nepavyko atsitiesti ir „Šilainiai“toliau diktavo savo sąlygas , kur iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 65:94 (15:21, 17:25, 19:23, 14:25)

„Sporto Manija“ iškovojo pergalę prieš „Agentus“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 19:35 val.)„Šilainiai“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 22:52 val.)„DNC“ išplėšė pergalę prieš „Šilainiai“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:16 val.)„DNC“ 30+ lygos ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Agentus“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 19:22 val.)„Agentus“ iškovojo svarbią pergalę (2018 sausio 05 d., penktadienis, 17:56 val.)„Šilainių“ penketukas įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„UNO“ palaužė penkiese žaidusius „Agentus“ (70:51) (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 13:17 val.)„Šilainiai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:50 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ krepšininkus (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 22:34 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos įveikė „Agentus“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 17:23 val.)