KTU Plienas ‒ Spalvų sala vs Sporto manija (86:81)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 05 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Sporto manija“

2018 vasario 05 d., Pirmadienis, 22:20 val., peržiūros: 653

Pirmadienį, vasario 5 – ąją dieną, Kauno kolegijos salėje įvyko 30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybių runtynės kuriose aikštės šeimininkai „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ priemė svečius „Sporto manija“.

Rungtynių pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (5:5), (11:11). Baigiantis pirmajam kėlinį „Sporto manija“ buvo įgiję 12 taškų persvarą (15:27).

Antro kėlinio pirmoje pusėje „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ komanda atsigavo ir sugebėjo pasivyti priešininkus ir išlyginti rezultatą (33:33). Kėlinio pabaigoje svečių komanda padarė greitas atakas ir vėl pabėgo nuo varžovų – 38:45.

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė apylygiai. Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė tik vienas taškas (41:40). Netrukus pranašumą susigrąžino „Sporto manija“ (60:64). Paskutinėmis kėlinio minutėmis persvarą išlaikė svečiai, kurie sužaidus 30 minučių pirmavo rezultatu – 63:66.

Ketvirto kėlinio pradžioje du taškus pelnė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ (65:66). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė šeimininkai (69:68). Trečią minutę svečių puolimas užstrigo, o „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ pelnė 5 taškų be atsako (74:74). Aštuntą minutę tritaškį pataikė svečiai (77:76). Paskutinėmis rungtynių minutėmis komandos žaidė lygiai. Po „Sporto manija“ klaidos paskutinėmis rungtynių sekundėmis kamuolį perėmė šeimininkai. „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ komandos žaidėjas A.Knezys pelnės 7 taškus, taip padėjo komandai pasprukti nuo varžovų, o lemiamas „Sporto manija“ mestas tritaškis tikslo nepasiekė (86:81). Galutinis varžybų rezultatas – 86:81.

„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ komandos treneris L.Narmontas: Iš tikro net nežinau, kas lėmė mūsų pergalę. Nes buvo labai banguotos rungtynės. Indentiškos rungtynės, kaip vakar. Iš tikrųjų atsilikinėjom tris su puse kėlinio ir kažkokiu būdu pavyko laimėti. Tikriausiai padėjo susikaupimas.

„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:45 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtyniųantroje pusėje įveikė „Baltic Transline“ (2018 sausio 19 d., penktadienis, 22:35 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ po sunkios kovos palaužė „Šilainių“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:07 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nurungė KK „Žaibą“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 23:13 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:12 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nepaliko vilčių „Kauno savivaldybei & Policijai“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:57 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užtikrintai įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 31 d., antradienis, 18:16 val.)Ketvirtfinalį „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ pradėjo nelengva pergale (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 20:06 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užbaigė ketvirtfinalį įveikdami „LSMU & Statybų vizija“ (77:67) (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)Puiki pirma rungtynių dalis nulėmė „Sporto Manijos“ pergalę (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 21:03 val.)