Sporto manija vs Kauno savivaldybė & Policija (94:75)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 balandžio 18 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

„Sporto manija“ išlygino pusfinalio serijos rezultatą

2018 balandžio 19 d., Ketvirtadienis, 00:02 val., peržiūros: 813

Trečiadienį, balandžio 18 dieną, Kaustos sporto salėje įvyko „30+“ lygos pusfinalio rungtynės tarp – vietos „Sporto manija” bei svečių „Kauno savivaldybė & Policija“. Tai buvo antrasis šių dviejų komandų susitikimas šiame pusfinalyje, o pirmosiose rungtynėse užtikrintą pergalę šventė šiandieninė svečių ekipa. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė apylygiai, tačiau trečiąjį kėlinį kur kas geriau sužaidė aikštelės šeimininkai ir paklojo pamatą pergalei.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Praktiškai viso kėlinio metu komandos taip ir žaidė, tik ketvirčio pabaigoje aikštelės šeimininkams pavyko įgyti keturių taškų pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:16. Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „Sporto manija“ ir įgijo septynių taškų pranašumą. Vis tik tuomet jie krito į duobę ir kurį laiką nesugebėjo pelnyti taškų. Tuo pasinaudojo „Kauno savivaldybė & Policija“ ir netrukus pavijo savo varžovus. Per likusį kėlinuko laiką svečiams pavyko perimti iniciatyvą į savo rankas, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 31:35.

Trečiąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo „Sporto manija“, kuriai atsirišo krepšys metant tolimus metimus ir netrukus jie skaičiavo jau poros atakų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkai ir toliau bombardavo savo varžovus taikliais metimais ir jų pranašumas pasiekė jau dviženklį. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 64:53. Lemiamą ketvirtį keturiais taškais paeiliui pradėjo „Sporto manija“, bet tuomet „Kauno savivaldybė & Policija“ surengė spurtą 7:0 ir braukė savo atsilikimą perpus. Visgi, tuomet aikštelės šeimininkai smeigė dar kelis taiklius tolimus metimus ir susigrąžino saugų pranašumą į savo rankas. Per likusį kėlinio laiką svečiams taip ir nepavyko sukurti stebuklo ir „Sporto manija“ išlygino serijos rezultatą. Galutinis rungtynių rezultatas 94:75.

Modestas Vaškūnas („Sporto manija“):
“Palyginus su praėjusiomis rungtynėmis, niekas šiandien per daug nepasikeitė. Susiriko šiandien daugiau žaidėjų ir mes jau neturėjom kur trauktis. 0:1 seriją pralaimim – tai arba arba. Nusiteikimas, visų žmonių noras ir grįžo dar traumuoti žaidėjai, kurių nebuvo praeitose varžybose. Šiandien, aišku, buvo sunku, bet iškovojom pergalę“.

„Šernai“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)„Sporto manija“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Sporto manija“ pervažiavo KK „Žaibą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Kauno savivaldybė & Policija” pergalingai pradėjo pusfinalio barjerą (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:19 val.)„Sporto manija“ lengvai iškovojo antrą pergalę ketvirtfinalyje ir žengė į pusfinalį (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 20:13 val.)„Sporto manija“ po ilgosios pertraukos nepaliko vilčių „LSMU & Statybų vizija“ komandai (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 21:47 val.)„Sporto Manija“ iškovojo pergalę prieš „Agentus“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 19:35 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipą (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:02 val.)„Sporto manija“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Šilainius“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 20:50 val.)„Sporto manija“ neturėjo daug vargo rungtynėse prieš SK „Vertigo“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 18:46 val.)