Kauno savivaldybė & Policija vs Šernai (66:75)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 kovo 29 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

„Šernai“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą

2018 kovo 29 d., Ketvirtadienis, 22:02 val., peržiūros: 923

Ketvirtadienį, kovo 29 – ąją dieną, Kaustos sporto salėje susitiko „30+“ lygos komandos „Kauno savivaldybė & Policija“ (šeimininkai) ir „Šernai“ (svečiai). Komandos šį vakarą stojo žaisti antrujų ketvirtfinalio rungtynių. Pirmas ketvirtfinalio rungtynes buvo laimėję „Kauno savivaldybė & Policija“ .

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė gana apylygiai ir pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Pradžioje kėlinio šeiminkų ekipa turėjo iniciatyvą savo rankose, tačiau vėliau ją perimė svečiai .Bet ant galo „Kauno savivaldybė & Policija“ komanda padarė greitą ataką ir kėlinį laimėjo savo naudai. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 15:14.

Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „Šernai“, kurios priartėjo prie savo varžovų ir išlygino rezultatą, jie surengė 5:10 spurtą ir taip įgijo jau pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką skirtumas tarp komandų dar šiek tiek paaugo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 20:37.

Trečiasis kėlinys prasidėjo „Šernai“ komandos naudai, per antrajį kėlinį jie sugebėjo pelnyti 23 taškus, o „Kauno savivaldybė & Policija“ komandai šis kėlinys neatnešė didelio džiaugsmo 40:63.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai jau beveik išlygino rezultatą, bet jiems pritrūko laiko ir didesnio noro laimėti . Taigi ketvirtasis kėlynis buvo palankesnis ,,Šernai" komandai 66:75 (15:14, 05:23, 20:26, 26:12).

„Šernai“ komandos žaidėjas S.Staniulis: Pasidarėme sau velykinė dovanėlė, kad dar būtų trečias mačas. O visiems norime palinkėti gerų velykų.

„Sporto manija“ išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ užbaigė ketvirtfinalį įveikdami „Šernai“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:49 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipą (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:02 val.)„Kauno savivaldybė & Policija” pergalingai pradėjo pusfinalio barjerą (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:19 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ sutriuškino savo varžovus ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 20:23 val.)„DNC“ susitvarkė su „Kauno savivaldybė & Policija“ (93:74) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:18 val.)„Šernai“ įveikė „Agentus“ ir paliko juos be pergalių (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 00:44 val.)Šaltesnius nervus rungtynių pabaigoje išlaikiusi „Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos įveikė „Agentus“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 17:23 val.)Permainingose rungtynėse „DNC“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ (76:83). (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:51 val.)