Kauno savivaldybė & Policija vs Sporto manija (72:57)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 balandžio 15 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

„Kauno savivaldybė & Policija” pergalingai pradėjo pusfinalio barjerą

2018 balandžio 15 d., Sekmadienis, 19:19 val., peržiūros: 759

Sekmadienį, balandžio 15 dieną, Kaustos sporto salėje įvyko „30+“ lygos pusfinalio rungtynės tarp vietos „Kauno savivaldybė & Policija” bei svečių „Sporto manija“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė apylygiai ir su labai daug gynybos, tačiau trečiajame kėlinyje aikštelės šeimininkai nutolo nuo savo varžovų ir garantavo pergalę pirmose pusfinalio rungtynėse.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie spurtavo 7:0. Sužaidus keturias minutes, pirmuosius taškus pelnė ir svečių ekipa. Vėliau komandos, kaip dažniausiai įprasta pusfinalio kovoms, žaidė gynybinį krepšinį ir puolime nei viena ekipa per daug nespindėjo, o „Kauno savivaldybė & Policija” išlaikė turėtą pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:7. Antrąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo „Sporto manijos“ ekipa, kuri netrukus persvėrė rezultatą savo naudai. Vėliau komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų ženkliai nekito. Ilgą kėlinio laiką pirmavusi „Sporto manija“, subyrėjo ketvirčio pabaigoje ir leido savo varžovams įgyti šešių taškų pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 31:25.

Trečiąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime ir netrukus skaičiavo jau dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką „Kauno savivaldybė & Policija” ir toliau sėkmingai augino savo pranašumą ir pasiekė jau 20-ies taškų pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 62:42. Lemiamo ketvirčio metu aikštelės šeimininkai atlaikė varžovų pastangas pakovoti dėl pergalės ir išlaikė solidų pranašumą iki pat rungtynių pabaigos bei pergalingai pradėjo pusfinalį. Galutinis rungtynių rezultatas 72:57.

Gytis Rūkas („Kauno savivaldybė & Policija“):
“Nežinau ar varžovams trečiajame kėlinyje kvapo pritrūko ar kas. Pas juos nebuvo dviejų pagrindinių žaidėjų, tai čia mums pasisekė. Neaišku ar kitose rungtynėse jie bus ar nebus, tai per anksti dar nesidžiaugiam. Viskas dar priešakyje“.

„Kauno savivaldybė & Policija“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias varžybas (2018 kovo 11 d., sekmadienis, 17:50 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ lengvokai įveikė negausiai susirinkusius varžovus (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:29 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 20:25 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ užbaigė ketvirtfinalį įveikdami „Šernai“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:49 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos įveikė „Agentus“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 17:23 val.)„Šernai“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ sutriuškino savo varžovus ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nepasipriešino „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ (62:85) (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:30 val.)Permainingose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ palaužė „LSMU & Statybų viziją“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 17:31 val.)