UNO vs Sporto manija (70:75)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 10 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

UNO atkaklioje rungtynių pabaigoje vis tik pripažino Sporto manija pranašumą

2018 sausio 10 d., Trečiadienis, 23:52 val., peržiūros: 681

30 + lygos rungtynėse UNO namuose priėmė Sporto manija kolektyvą. Susitikimas prasidėjo gana nerezultatyviai ir sužaidus maždaug 5 minutes pirmajame kėlinuke vyravo pusiausvyra 6:6, tuomet D.Maciulevičius įmetė dvitaškį ir tritaškį, dar du taškus pridėjo V.Želvys ir UNO šiek tiek atitrūko 15:10. vis tik kėlinuko pabaigoje V.Stankevičius penki taškai ir R.Kulikauskas dvitaškis atstatė pusiausvyrą po pirmųjų dešimties minučių 17:17. Antrajame ketvirtyje atkakli kova toliau niekur nesitraukė, kova virė taškas į tašką kol sužaidus 4 minutes D.Maciulevičius vėl truktelėjo savo komandą į priekį pelnydamas penkis taškus be atsako. Nors nerezultatyviame kėlinuke svečiai greitai rezultatą išlygino ir netgi persvėrė kėlinį baigė G.Šuklevičius tritaškis ko pasekoje 29:27 pirmavo UNO.

Nors trečiojo ketvirčio pradžia nežadėjo nieko blogo šeimininkams ir sužaidus beveik 3 minutes rezultatas vis dar buvo lygus, tačiau atkarpa 0-7 leido svečiams spurtuoti, o vėliau dar 8 taškus pridėjusio M.Dimša vedini kėlinuką Sporto manija baigė turėdami jau solidų 16 taškų pranašumą. Sužaidus 4 minutes ketvirtajame kėlinuke vis dar trylikos taškų pranašumą turėjo svečiai ir intriga net nekvepėjo, tačiau greitai ją atgaivino V.Šimaitis surengęs puikų pasirodymą rungtynių pabaigoje ir pelnęs net 17 taškų savo komandai. UNO vyrams greičiausiai pritrūko jėgų nuveikti dar ką nors daugiau ir pergalę 70:75 šventė Sporto manija.

Sporto manija treneris linksmasis M.Vaškūnas kalbėjo: susirinkome ir visi pažaidėme, ypač džiugu, kad ir gerokai vyresni komandos žaidėjai gavo pasižaisti. Aišku pasidarėm įdomias varžybas gale ir įnešėm truputį intrigos, nes varžovai pataikė kelis tritaškius. Pirmaudami 16 taškų mes truputį atsipalaidavom ir vos neprisižaidėm.

„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:12 val.)Puiki pirma rungtynių dalis nulėmė „Sporto Manijos“ pergalę (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 21:03 val.),,SK „Vertigo““ rungtynių pabaigoje palaužė ,,Uno' (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 19:49 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Sporto manija“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:20 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ krepšininkus (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 22:34 val.)Rungtynių pabaigoje „UNO“ iškovojo dramatišką pergalę įveikdami „Baltic Transline“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 23:29 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „DNC“ ekipą (2018 sausio 26 d., penktadienis, 21:44 val.)Permainingose rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 23:03 val.)SK „Vertigo“ pralaimėjo pirmąjį ketvirtfinalio susitikimą prieš „Sporto manija“ (76:89) (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 23:16 val.)Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Sporto manija“ įveikė „Šernai“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 18:04 val.)