UNO vs KK „Žaibas“ ‒ Spintumania (70:64)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

UNO atsilaikė prieš KK „Žaibas“ ‒ Spintumania

2017 gruodžio 14 d., Ketvirtadienis, 03:04 val., peržiūros: 585

30+ lygos rungtynese tarp aikštelės šeimininkų UNO ir svečių KK „Žaibas“ ‒ Spintumania trečiadienio vakarą kunkuliavo aistros. Dėl kiekvienos pergalės besigrumiančiose turnyrinės lentelės vidutiniokės santykius aiškinosi tikrai karštai. Susitikimą spurtu 13:2 pradėję šeimininkai vedini M.Paulaitis greitai sustojo, o tuo pasinaudoję svečiai pirmąjį ketvirtį užbaigė mažindami skirtumą iki 17:12. Antrasis ketvirtis prasidėjo trimis taikliais A.Okulič-Kazarinas dvitaškiais. Po jų sekė net septynios taiklios D.Maciulevičius baudos ir tolimas taiklus M.Paulaitis tritaškis padidinęs UNO pranašumą iki rekordinio ir pavojingo 33:15. Nelaukdami kėlinio pabaigos svečiai po tikslių M.Giedraitis bei A.Kaluževičius metimų atsitiesė ir po diejų kėlinių atsilikinėjo 39:27.

Trečiojo ketvirčio pradžia nežadėjo nieko gero KK „Žaibas“ ‒ Spintumania vyrams. Reikalai dar labiau suprastėjo kėlinukui perkopus į antrą pusę, kai po taiklaus dvitaškio su pražanga G.Šuklevičius pranašumą didino iki 53:34, tačiau svečiai ir dar kartą parodė charakterį. Paskutines keturias trečiojo ketvirčio minutes nepraleisdami nei taško patys jų sumetė aštuonis ir prieš paskutines dešimt žaidimo minučių atsilikinėjo 53:42. Ketvirtasis ketvirtis prasidėjo dar dviem taikliais D.Maciulevičius baudų metimais ir varžovų žaidėjo D.Želvys diskvalifikacine pražanga. Tai buvo paskutinė žiežirba pažadinusi paskutiniajam šturmui svečių komandą. Šešias minutes vykęs nervų karas pasiekė aukščiausią tašką, kai greitoje atakoje iš toli pataikęs V.Parapijonavičius sušvelnino santykį iki 64:59. Po dar vieno pastarojo žaidėjo tolimo šūvio padėtis tapo visiškai neaiški 66:62, tačiau per likusias tris minutes komandos keitėsi klaidomis ir netiksliomis atakomis, o pergalę 70:64 šventė UNO.

Po rungtynių pakalbintas UNO žaidėjas G.Šuklevičius sakė: -Manau, šiandien mes buvom stipresni,bet atėjom nenusiteikę.Pabaigoje atsilaikėm, bet kaip ir minėjau trūko nusiteikimo.

„UNO“ nesunkiai nugalėjo KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 22:35 val.)„Agentus“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkų (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 19:45 val.)„Šernai“ po atkaklios kovos palaužė KK „Žaibas“ ‒ Spintumania ekipą (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 21:14 val.)„Baltic Transline“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 23:05 val.)„Šilainių“ penketas nurungė KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 22:00 val.)Puikus „Agentus“ puolimas leido įveikti KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:07 val.)Rungtynių kontrolę savo rankose išlaikę SK „Vertigo“ krepšininkai pranoko KK „Žaibas“ ‒ Spintumania komandą (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 22:00 val.)UNO neatlaikė KTU Plienas ‒ Spalvų sala jėgos (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:17 val.)Visas rungtynes užtikrintai žaidusi „LSMU & Statybų vizija“ be vargo įveikė „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 20:14 val.)„Sporto manija“ pervažiavo KK „Žaibą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:42 val.)