Baltic Transline vs DNC (65:96)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„DNC“ po ilgosios pertraukos sutriuškino „Baltic Transline“

2017 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 22:28 val., peržiūros: 814

Sekmandienį, gruodžio 10- ąją dieną, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje, buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ 30+ lygos „Amadeira“ pirmenybių, rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Rimo & Patikima linija“ ir svečių „Modesta“ komandos. Abi komandos negausiai susirinko į rungtynes, tačiau iki šiol be pergalių žengiantys šeimininkai varžovams sugebėjo priešintis tik du kėlinius, o po ilgosios petraukos į gilią duobę kritę „Baltic Transline“ vėl patyrė jau eilinę nesėkmę „Amadeira“ pirmenybėse.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau abi komandos išlaikė aukštą žaidimo tempą ir žaidė gana apylygiai. Taškais lyti pradėjo antroje ketvirčio pusėje. Šeimininkus į priekį vedė T.Viršilas, o „DNC“ puolimui dirigavo K.Meiliūnas asistuodamas kamuolį laisviems komandos draugams. Netrukus išryškėjo svečių pranašumas ir po keletos greitų atakų jie įgijo 9 taškų pranašumą, bet kėlinio pabaigoje ją sumažino iš toli pataikęs A.Keršis – 19:25. Antrasis ketvirtis prasidėjo dar vienu tolimu „Baltic Transline“ metimu, tačiau svečiai greit vėl atitolo 5-7 taškų atstumu. Likusią kėlinio dalį abi komandos vis keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau ir vėl geriau sužaista kėlinio pabaiga svečiams po dviejų kėlinių leido turėti jau dviženklį pranašumą – 40:50.

Trečiąjį ketvirtį „DNC“ krepšininkai pradėjo įspūdingai septynių minučių atkarpą laimėdami ją 25:2 ir jau nuspręsdami rungtynių pabaigą. Solidi 33 taškų persvara leido jiems atsipalaiduoti ir mėgautis žaidimu ir atsipaiduoti gynyboje – 51:79. Paskutinis rungtynių kėlinukas buvo tik formalumas ir proga svečiams pasigerinti asmeninę statistiką. Rungtynės baigėsi rezultatu 65:96 (19:25, 21:25, 11:29, 14:17). Puikiai savo komandos puolimui dirigavęs „DNC“ įžaidėjas K.Meiliūnas pagerino šio sezono rezultatyvių perdavimų rekordą – 17 !

Po rungtynių „DNC“ komandos žaidėjas D.Budginas kalbėjo: „Trečiajame kėlinuke pavyko atitrūkti, tai galbūt lėmė geresnė mūsų fizinė forma. Realiai žaidėme šeši prieš šešis, tas ir lėmė, kad mes buvome šiandien greitesni ir abibėgome pavargusius varžovus.“

„UNO“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Šernai“ tik po pratęsimo palaužė „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Šilainiai“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 22:52 val.)„LSMU & Statybų vizija“ išlygino serijos rezultatą su „Baltic Transline“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:55 val.)SK „Vertigo“ lengvai nugalėjo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:15 val.)„DNC“ išplėšė pergalę prieš „Šilainiai“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:16 val.)„DNC“ 30+ lygos ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Agentus“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 19:22 val.)„Šilainiai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:50 val.)Greitos „DNC“ atakos leido įveikti „Šernus“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 22:09 val.)Permainingose rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 23:03 val.)