KK „Žaibas“ ‒ Spintumania vs KTU Plienas ‒ Spalvų sala (52:77)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nurungė KK „Žaibą“

2017 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 23:13 val., peržiūros: 889

Sekmadienio vakarą VDU „Rasos“​ gimnazijoje vyko 30+ lygos rungtynės tarp KK „​Žaibas“​ (šeimininkų) bei „KTU Plienas – ​Spalvų sala“​ (svečių). Pastarieji nei sekundei neleidę į priekį išsiveržti šeiminkams įsirašė į savo sąskaitą dar vieną pergalę.

​Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo taikliu N.Dirsės („KTU Plienas – ​Spalvų sala“​) tolimu šūviu. Jis kartu su savo bendražygiais palaipsniui vedė savo komandą į priekį. Kėlinį taikliu dvitaškiu užbaigė M.Grikietis, pelnydamas KK „​Žaibui“​ 13-uosius taškus. Kėliniui pasibaigus rezultatas – 13:20.

Antrasis rungtynių ketvirtis pasižymėjo svečių spurtu 12:0. Po taiklaus D. Milaknio tritaškio „KTU Plienas – ​Spalvų sala“ pirmavo jau 14 taškų (24:38). ​Šeimininkai stengėsi nepaleisti varžovų ir buvo sumažinę skirtumą iki 10 taškų (28:38). Komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant 28:40.

​​Antrosios rungtynių dalies pradžia žadėjo intrigą. M. Giedraičiui pelnius 2 taškus su pražanga šeimininkams pavyko priartėti iki apčiuopiamos persvaros – ​8 taškų (35:43). Tačiau svečių komanda su varžovų siekiais nesitaikstė bei palaipsniui vėl tolo nuo varžovų. Rungtynių rezultatas po trečiojo kėlinio – 41:59 „KTU Plienas – ​Spalvų sala“​ naudai.

Lemiamas rungtynių kėlinys vyko be didesnių netikėtumų. Svečių komandai buvo pavykę susikrauti rekordinę rungtynių persvarą – ​30 taškų (47:77). Sukūrę dvi sėkmingas atakas mačo pabaigoje šeimininkai šiek tiek sušvelnino galutinį rungtynių rezultatą – ​52:77.

L. Narmonto („KTU Plienas – ​Spalvų sala“) komentaras po pergalės:
„​Manau, kad pergalę lėmė nusiteikimas. Paskutines rungtynes laimėjom prieš „Šernus“​, bet taip labai sunkiai, norėjosi užtikrintesnės pergalės, juolab, kad sekančios trys rungtynės laukia su vienais pirmenybių favoritais. Sezono pradžioje sunku kažko tikėtis iš varžovų. Kaip bebūtų, priešininkai nugalėjo „Kauno savivaldybė & Policija“​ komandą, reiškia bus sunku.“

„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:45 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtyniųantroje pusėje įveikė „Baltic Transline“ (2018 sausio 19 d., penktadienis, 22:35 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:12 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užtikrintai įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 31 d., antradienis, 18:16 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Sporto manija“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:20 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ po sunkios kovos palaužė „Šilainių“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:07 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nepaliko vilčių „Kauno savivaldybei & Policijai“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Šernai“ apibėgo „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ ekipą (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 23:37 val.)Ketvirtfinalį „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ pradėjo nelengva pergale (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 20:06 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užbaigė ketvirtfinalį įveikdami „LSMU & Statybų vizija“ (77:67) (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)