DNC vs SK „Vertigo“ (89:61)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 22 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

SK „Vertigo“ nerado priešnuodžių prieš „DNC“ krepšininkus

2017 sausio 22 d., Sekmadienis, 17:28 val., peržiūros: 1457

Sausio 22 dieną, 14:00 val., A.Sabonio sporto centre, susitiko „30+“ lygos turnyrinės lentelės kaimynai – „DNC“ (šeimininkai) ir SK „Vertigo“ (svečiai). Iki šio susitikimo abiejų ekipų balansas buvo toks pats – 6 pergalės ir 5 pralaimėjimai.

Jau rungtynių pradžioje „DNC“ parodė, jog šiandien jie nusiteikę labai rimtai – greitos atakos, du tolimi L. Čekavičiaus metimai, vienas tolimas I. Grigaravičiaus šūvis ir šeimininkai jau buvo priekyje 13:0. Tačiau SK „Vertigo“ greitai priartėjo – po tritaškį pataikė A.Dervinskas ir M.Ručinskas, ir šeimininkų pranašumas aptirpo iki 15:11. Visgi, dar viena sėkminga L. Čekavičiaus atkarpa leido „DNC“ ekipai būti priekyje 23:15.

Antrasis kėlinukas vėl prasidėjo šeimininkų spurtu – šįkart I.Grigaravičius, savo veržliu žaidimu ir tolimais metimais leido „DNC“ būti priekyje 32:15. Ir toliau SK „Vertigo“ ekipai sunkiai sekėsi sustabdyti šį varžovų žaidėją, tačiau svečius į priekį šiek tiek vis timptelėdavo Š.Kenstavičius. Pasibaigus antrajam ketvirčiui „DNC“ pirmavo 42:27.

Trečiajame ketvirtyje „DNC“ ir toliau didino savo persvarą rungtynėse – po taiklaus K. Meiliūno metimo šeimininkų persvara padidėjo iki 54:34. Tada SK „Vertigo“ puolimas visiškai sustojo ir „DNC“ dar labiau atsiplėšė. Visgi, paskutinę kėlinuko sekundę pataikytas M. Ručinsko tritaškis šiek tiek sumažino šeimininkų persvarą iki 66:41.

Ketvirtajame kėlinuke ir toliau rungtynėse laikėsi maždaug trisdešimties „DNC“ ekipos persvara. Nors SK „Vertigo“ pavyko šiek tiek sumažinti ją iki 81:57, tačiau „DNC“ kėlinuko pabaigoje atstatė savo turėtą pranašumą ir užtikrintai laimėjo. Galutinis rungtynių rezultatas 89:61.

DNC: Ignas Grigaravičius – 29 tšk. (5 išpr. praž.), Liudas Čekavičius – 17 tšk., Marius Šumlinskas – 14 tšk. (22 atk. kam., 5 išpr. praž.), Karolis Meiliūnas – 12 tšk. (9 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Dainius Bakanas – 11 tšk. (17 atk. kam., 5 rezult. perd.)

SK „Vertigo“: Šarūnas Kenstavičius – 24 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Aurimas Dervinskas – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Ručinskas – 10 tšk.

SK „Vertigo“ tik antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „DNC“ ekipos. (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:59 val.) SK „Vertigo“ ketvirtfinalį pradėjo nelengva pergale prieš „Šernus“ (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 19:48 val.)SK „Vertigo“ turėjo vargo prieš negausiai susirinkusius varžovus (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 23:11 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos įveikė „UNO“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 20:07 val.)„DNC“ nesunkiai susitvarkė su „Agentus“ krepšininkais (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 23:15 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai susitvarkė su „Baltic Transline“ penketuku (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 18:17 val.)SK „Vertigo“ tik po atkaklios kovos nukovė „Agentus“ ekipą. (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 19:53 val.)„Šernai“ užtikrintai įveikė SK „Vertigo“ krepšininkus (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 16:51 val.)SK „Vertigo“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „LSMU VА & Statybų vizija“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 18:17 val.)D. Bugdino tritaškis rungtynių pabaigoje atnešė pergalę „DNC“ komandai (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 23:26 val.)