SK „Vertigo“ vs Baltic Transline (61:57)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 16:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

SK „Vertigo“ turėjo vargo prieš negausiai susirinkusius varžovus

2016 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 23:11 val., peržiūros: 1103

Sekmadienį, gruodžio 4 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos SK „Vertigo“ bei svečių „Baltic Transline“. Rungtynės vyko gana permainingai. Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi SK „Vertigo“ vietomis įgydavo dviženklį pranašumą, bet vėliau leisdavo savo varžovams priartėti prie jų. Tai kartojosi kelis kartus, o galiausiai, prieš pat rungtynių pabaigą, „Baltic Transline“ vėl buvo paviję savo varžovus, tačiau sėkmė šįkart nusišypsojo aikštelės šeimininkams.

Pirmasis kėlinys prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu. Komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir sužaidus kiek daugiau nei šešias minutes, komandas teskyrė vos du taškai. Tačiau tuomet aikštelės šeimininkai sugebėjo surengti 11:1 spurtą bei taip įgyti jau dviženklį pranašumą. Visgi, kėlinuko pabaiga buvo sėkmingesnė svečių ekipai, kurie pataikė du dvitaškius ir taip sušvelnino atsilikimą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 21:13. Antrasis kėlinukas buvo itin nerezultatyvus. Jį geriau pradėjo SK „Vertigo“ kolektyvas ir laimėjo atkarpą 8:3. Tuomet iki kėlinuko pabaigos buvo likę kiek daugiau nei penkios minutės, bet aikštelės šeimininkai per likusį šį laiką nesugebėjo sukrapštyti nė taško ir tai atsiliepė į bendrą rezultatą. „Baltic Transline“ nors ir patys nežaidė rezultatyviai, tačiau sugebėjo pasinaudoti šia varžovų duobe ir priartėti dar labiau. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:25.

Trečiajame kėlinyje komandos vėl prisiminė kaip reikia sėkmingai žaisti puolime ir tai buvo rezultatyviausias rungtynių kėlinys. Kėlinio pradžioje ekipos vėl žaidė taškas į tašką, o tuomet SK „Vertigo“ bandė tolti nuo savo varžovų bei įgijo kiek solidesnį pranašumą, tačiau tuomet jų varžovai vėl apkarpydavo atsilikimą. Visgi, prieš pat kėlinio pabaigą, aikštelės šeimininkams pagaliau pavyko sužaisti sėkmingą atkarpą, kuri leido jiems susigrąžinti dviženklį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 52:40. Lemiamas ketvirtis buvo paremtas labiau gynyba. Kėlinuko pradžioje komandos vėl žaidė apylygiai, tačiau tuomet „Baltic Transline“ sužaidė sėkmingą atkarpą ir savo atsilikimą pradėjo mažinti dideliais kąsniais. Likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes, aikštelės šeimininkų pranašumas siekė vos du taškus. Sužaidus minutę, jų pranašumas išaugo iki keturių, o tuomet komandos pradėjo tylėti puolime, o tai išėjo ne į naudą svečių komandai. Vėliau jie skubėdami pradėjo mėtyti tritaškius, kurie nepasiekė tikslo ir taip SK „Vertigo“ išlaikė pranašumą savo rankose iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas 61:57.

A.Dervinskas (SK „Vertigo“):
„Visada mums taip būna. Psichologiškai nenusiteikiam rungtynėms. Galvojom, kad jie tik penkiese, tai lengvai juos įveiksim. Po trijų kėlinių atrodė visai nieko, bet paskui ne jie labiau pavargo, o mes. Tad taip ir gavosi. Varžybos labai geros buvo“.

SK „Vertigo“: Povilas Balčiūnas – 20 tšk., Aurimas Dervinskas – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Ručinskas – 12 tšk. (6 išpr. praž.)

Baltic Transline: Kęstutis Kaupas – 23 tšk. (13 atk. kam.), Modestas Paršeliūnas – 15 tšk. (15 atk. kam.), Audrius Pečkaitis – 7 tšk.

SK „Vertigo“ ketvirtfinalį pradėjo nelengva pergale prieš „Šernus“ (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 19:48 val.)SK „Vertigo“ nerado priešnuodžių prieš „DNC“ krepšininkus (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 17:28 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai susitvarkė su „Baltic Transline“ penketuku (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 18:17 val.)SK „Vertigo“ tik po atkaklios kovos nukovė „Agentus“ ekipą. (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 19:53 val.)„Šernai“ užtikrintai įveikė SK „Vertigo“ krepšininkus (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 16:51 val.)Baltic Transline neatlaikė SK „Vertigo“ mesto iššūkio ir pripažino pastarųjų pranašumą (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 22:21 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos palaužė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pasipriešinimą (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:17 val.)Ketvirtame kėlinyje atsibudę „DNC“ turėjo vargo su „Baltic Transline“ (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:15 val.)SK „Vertigo“ tik antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „DNC“ ekipos. (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:59 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos įveikė „UNO“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 20:07 val.)