Makroflex ‒ KTU Plienas vs Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (51:53)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 26 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Asociacija „Krepšinio pasaulis“, fortūnos padedama iškovojo pergalę prieš „Makroflex ‒ KTU Plieną“

2016 spalio 26 d., Trečiadienis, 22:30 val., peržiūros: 1177

Trečiadienį, spalio 26 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Makroflex – KTU Plieno“ ir svečių Asociacijos „Krepšinio pasaulis“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė atkakli kova. Visas rungtynes ekipos žaidė apylygiai, tačiau pačioje pabaigoje puikią progą pergalę išplėšti turėję šeimininkai ja nepasinaudojo, ko pasekoje itin sunkia pergale džiaugėsi Asociacija „Krepšinio pasaulis“. 51:53 (10:15, 14:13, 11:14, 16:11).

Rungtynių pradžioje, kaip ir buvo tikėtasi, komandos žaidė apylygiai, todėl pirmaujanti ekipa keitėsi ne kartą. Vis tik, pirmojo kėlinuko pabaigoje rezultatyvią atkarpą sužaidę svečiai, daugiausiai M. Mažeikos pastangomis įgijo penkių taškų atotrūkį. (10:15). Antrojo ketvirčio pradžioje kiek geriau startavę „Makroflex – KTU Plieno“ krepšininkai nežymiai sušvelnino atsilikimą, tačiau čia pat spurtą 0:7 sužaidusi Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įgijo dviženklį atotrūkį. Pačiu laikui susiėmę aikštės šeimininkai, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios, sužaidė atkarpą 8:2 ir taip sumažino deficitą iki keturių taškų. 24:28.

Po ilgosios pertraukos ir vėl į priekį šovė svečių ekipos krepšininkai, kurie, daugiausiai Š. Karūnaičio pastangomis, surengė spurtą 2:8 ir susigrąžino dviženklę persvarą. Kiek vėliau ekipos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, o kėlinuką, kaip jau buvo įprasta, geriau užbaigę „Makroflex – KTU Plieno“ žaidėjai kiek sušvelnino deficitą. (35:42). Lemiamos rungtynių dalies pradžioje aikštės šeimininkai iškart ėmėsi iniciatyvos ir komandinio žaidimo dėka sugebėjo rezultatą išlyginti, o įpusėjus ketvirčiui jį ir persverti savo pusėn. Vis tik, kelis epizodus sėkmingiau sužaidę Asociacijos „Krepšinio pasaulis“ krepšininkai ir vėl įgijo kelių taškų pranašumą. Likus žaisti mažiau nei dešimt sekundžių A. Knezys turėjo net tris puikias galimybes išplėšti pergalę, tačiau visi trys jo tritaškiai metimai skriejo pro šalį ir fortūnos dėka pergale džiaugėsi svečiai. 51:53.

Po pergalės Andrius Čekanauskas buvo itin lakoniškas: „Sezoną pradėjome labai smarkiai nukraujavę, tiek traumos, tiek viskas. Bet kalbant trumpai, šią pergalę skiriu Petrui Aleksoniui“.

„Makroflex ‒ KTU Plienas“: Justinas Leitanas – 13 tšk., Andrius Knezys – 13 tšk., Donatas Rimkevičius – 7 tšk. (10 atk. kam.)

Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Šarūnas Karūnaitis – 18 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Mindaugas Mažeika – 16 tšk., Audrius Linkus – 10 tšk.

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ tik rungtynių pabaigoje įtvirtino savo pergalę prieš „Uno“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 23:19 val.)„DNC“ suklupo prieš „Makroflex ‒ KTU Plieną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 23:56 val.)Nors ir išbarsčiusi didelę persvarą, „Uno“ visgi triumfavo rungtynėse prieš „Makroflex ‒ KTU Plieną“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 23:11 val.)Visų rungtynių metu pirmavusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ iškovojo pergalę (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 00:31 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ rungtynių pabaigoje palaužė „Acme ‒ Jabra“ komandą (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:36 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ išnešė sveiką kailį (2017 sausio 03 d., antradienis, 06:18 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ po ilgosios pertraukos nesunkiai susidorojo su „LSMU VA & Statybų vizija“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:52 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis “ antrą kartą įveikė „Acme ‒ Jabra“ ir pateko į ketvirtfinalį (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:08 val.)Po dviejų kėlinių pavargę „DNC“ turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU Plieno pergalę“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:23 val.)