SK „Vertigo“ vs Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (93:103)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 11 d., Sekmadienis, 16:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Visų rungtynių metu pirmavusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ iškovojo pergalę

2016 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 00:31 val., peržiūros: 1288

Sekmadienį, gruodžio 11 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos SK „Vertigo“ bei svečių „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“. Svečių ekipa visų rungtynių metu pirmavo ir diktavo savo sąlygas. Vos tik šeimininkai prie jų priartėdavo, šie vėl padidindavo savo pranašumą ir galėdavo vėl lengviau atsipūsti. Galiausiai, ketvirtojo kėlinio pradžioje, dėl prisirinktų pražangų SK „Vertigo“ aikštelėje liko tik keturiese, sukovojo garbingai, tačiau turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu. Jos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, bet tuomet „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ sužaidė sėkmingesnę atkarpą ir įgijo septynių taškų atotrūkį. Visgi, tai nebuvo didžiausia šeimininkų ekipos bėda, kadangi jų varžovai netrukus įgijo ir dviženklį pranašumą. Po prastos atkarpos atsigavusi SK „Vertigo“ ekipa surengė spurtą 12:3 bei taip priartėjo prie savo varžovų. Tačiau kėlinio pabaigoje du dvitaškius pataikė svečiai ir dar šiek tiek padidino savo pranašumą. Rezultatas po pirmojo ketvirčio buvo 19:26. Antrajame kėlinyje komandos ir toliau nemažino apsukų bei žaidė itin rezultatyviai. Kėlinuką 10:2 spurtu pradėjo „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipa bei netrukus įgijo jau 15-os taškų pranašumą. Nuo to laiko komandos pradėjo žaisti taškas į tašką ir skirtumas per daug nekito. Visgi, aikštelės šeimininkams pavyko kiek sumažinti savo atsilikimą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 44:55.

Trečiąjį kėlinį kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie braukė savo atsilikimą iki trijų taškų. Po šaltoko dušo atsigavusi svečių ekipa kelias atakas paeiliui užbaigė sėkmingai bei vėl įgijo solidesnį pranašumą. SK „Vertigo“ neketino vėl paleisti savo varžovų ir po kelių atakų jie išlygino rezultatą. Visgi, persverti rezultato savo naudai jiems nepavyko, o ketvirčio pabaigą kiek tvirčiau sužaidė būtent „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipa ir po trijų kėlinių turėjo smulkų pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 73:76. Lemiamo ketvirčio pradžioje komandos žaidė taškas į tašką, tačiau viskas pasikeitė, kuomet jau trečiasis SK „Vertigo“ ekipos žaidėjas gavo penktąją asmeninę pražangą ir taip šeimininkai buvo priversti rungtynes tęsti keturiese. Tuo pasinaudojo svečių ekipa ir netrukus susigrąžino dviženklį pranašumą. Tačiau aikštelės šeimininkai neketino sudėti ginklų ir dar pagarbiai kovojo prieš savo varžovus. Jiems buvo pavykę priartėti iki penkių taškų, tačiau vieno žaidėjo trūkumas aikštelėje davė savo. „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ išlaikė pranašumą savo rankose ir galiausiai iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 93:103.

SK „Vertigo“: Aurimas Dervinskas – 25 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Tomas Garliauskas – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Gediminas Vasiliauskas – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Šarūnas Kenstavičius – 13 tšk., Mantas Ručinskas – 11 tšk. (7 rezult. perd.)

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Igoris Konovalenko – 32 tšk. (7 rezult. perd.), Šarūnas Karūnaitis – 24 tšk. (19 atk. kam., 9 išpr. praž.), Audrius Linkus – 18 tšk., Kąstytis Kudarauskas – 17 tšk. (7 išpr. praž.), Nerijus Bijaminas – 12 tšk. (10 atk. kam.)

„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ išnešė sveiką kailį (2017 sausio 03 d., antradienis, 06:18 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Šernai“ įveikė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ krepšininkus (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:48 val.)Po atkaklios kovos „DNC“ įveikė Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:26 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos palaužė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pasipriešinimą (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:17 val.)Po ilgosios pertraukos trumpam intrigą sugrąžinusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ sezoną baigė triuškinančiu pralaimėjimu (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 23:02 val.)Permainingose rungtynėse „Šilainiai“ palaužė Asociacijos „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:52 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ tik rungtynių pabaigoje įtvirtino savo pergalę prieš „Uno“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 23:56 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ rungtynių pabaigoje palaužė „Acme ‒ Jabra“ komandą (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:36 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ po ilgosios pertraukos nesunkiai susidorojo su „LSMU VA & Statybų vizija“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:52 val.)