Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ vs Šilainiai (88:92)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 17 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Permainingose rungtynėse „Šilainiai“ palaužė Asociacijos „Krepšinio pasaulis“ ekipą

2016 spalio 17 d., Pirmadienis, 22:52 val., peržiūros: 1500

Spalio 17 dieną, 21:15 val., Jachtklubo sporto salėje, įvyko „30+“ lygos susitikimas tarp namuose žaidusių Asociacijos „Krepšinio pasaulis“ ir svečių „Šilainių“ krepšininkų. Tai buvo pirmasis susitikimas abiems ekipoms.

Nuo pat rungtynių pradžios aikštelėje užvirė atkakli ir graži kova. Rungtynių pirmoje pusėje šiokį tokį pranašumą visuomet turėjo „Šilainiai“. Įpusėjus pirmajam kėlinukui po puikaus N. Urbanavičiaus prasiveržimo svečiai buvo priekyje 7:12. Nors ir aikštelės šeimininkai stengėsi dar pirmajame kėlinuke pasivyti varžovus, tačiau R.Stirbys, pataikęs du tritaškius paeiliui, neleido Asociacijos „Krepšinio pasaulis“ ekipai įsiveržti į priekį. Pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu 16:18.

Antrasis kėlinukas prasidėjo R. Stirbio dar vienu tolimu šūviu, keturis taškus pridėjo N.Urbanavičius ir „Šilainiai“ nutolo 16:25. Tačiau šeimininkų trejetas Š.Karūnaitis, A.Linkus ir M.Mažeika puikiu žadimu puolime leido Asociacijai „Krepšinio pasaulis“ išlyginti rungtynių rezultatą dar nepasibaigus antrajam kėlinukui 37:37. Visgi kėlinuko pabaigoje svečiai po M. Kazicko ir A. Nausėdos 2+1 taškų pirmavo 40:43.

Trečiąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo keturiais tritaškiais, po kurių pirmavo 52:47. Tačiau „Šilainiai“ neleido Asociacijos „Krepšinio pasaulio“ ekipai perimti iniciatyvos į savo rankas ir puikiai kėlinuko pabaigą sužaidusio M. Patašiaus dėka svečiams pavyko rezultatą išlyginti 63:63.

Ir toliau aikštelėje vyko labai atkakli kova. Įpusėjus kėlinukui rezultatas buvo lygus 72:72. Tada penkis iš eilės taškus įmetė šeimininkų krepšininkas N.Bijaminas, po kurių Asociacijos „Krepšinio pasaulis“ ekipa pirmavo 77:72. Tačiau „Šilainiai“ po minutės pertraukėlės susiėmė ir taiklus M. Patašiaus tritaškis išlygino rungtynių rezultatą 81:81. Rungtynių pabaigoje keliais taškais priekyje buvę „Šilainiai“ taiklių R. Stirbio baudos metimų dėka iškovojo sunkią pergalę pirmose sezono rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 88:92.

Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Audrius Linkus – 23 tšk., Mindaugas Mažeika – 21 tšk., Šarūnas Karūnaitis – 16 tšk., Nerijus Bijaminas – 15 tšk., Igoris Konovalenko – 11 tšk. (7 rezult. perd.)

Šilainiai: Ričardas Stirbys – 25 tšk. (7 išpr. praž.), Mantautas Patašius – 20 tšk. (13 atk. kam.), Nerijus Urbanavičius – 18 tšk., Artūras Nausėda – 13 tšk., Vitoldas Kapočius – 13 tšk.

Nerezultatyviose rungtynėse „Šernai“ įveikė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ krepšininkus (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:48 val.)„DNC“ po nervingos kovos šventė pergalę prieš Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipą. (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 23:20 val.)Visų rungtynių metu pirmavusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ iškovojo pergalę (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 00:31 val.)Po atkaklios kovos „DNC“ įveikė Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ išnešė sveiką kailį (2017 sausio 03 d., antradienis, 06:18 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos palaužė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pasipriešinimą (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:17 val.)Įtemptose rungtynėse „Šilainiai“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ komandą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:11 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ rungtynių pabaigoje palaužė „Acme ‒ Jabra“ komandą (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:36 val.)Po ilgosios pertraukos trumpam intrigą sugrąžinusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ sezoną baigė triuškinančiu pralaimėjimu (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Šilainiai“ be vargo sutriuškino „Agentus“ ekipą (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)