Šilainiai vs Kauno savivaldybė & Policija (75:70)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Įtemptose rungtynėse „Šilainiai“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ komandą

2016 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 18:11 val., peržiūros: 1516

Sekmadienį, gruodžio 18 – ąją, dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL 30+ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Šilainių“ ir jiems iššūkį metusių „Kauno savivaldybė & Policija“ komandos.

Rungtynių taškų sąskaitą pirmieji atidarė svečiai, bet netrukus N.Urbanavičius pataikydamas iš toli išlygino rezultatą, įpusėjus kėlinui šeimininkai atitrūko nuo savo varžovų – 11:5. Sunkiai rungtynes pradėjusi „Kauno savivaldybė & Policija“ komanda antroje kėlinio pusėje įsižaidė ir iki kėlinio pabaigos likus žaisti pusę minutės išlygino rezultatą. Paskutinė ataka šiame ketvirtyje priklausė šeimininkams ir po sėkmingos atakos R.Stirbys vėl išvedė „Šilainių“ komandą įpriekį – 19:17.

Antrąjį kėlinuką geriau pradėjo svečiai, kurie laimėjo 5 minučių atkarpą 8:14 ir įpusėjus kėliniui jau turėjo 4 taškų persvarą – 27:31. Antroje kėlinio pusėje „Šilainių“ puolimas ir toliau strigo, o tuo pasinaudoję „Kauno savivaldybė & Policija“ krepšininkai po dviejų kėlinių jau turėjo 8 taškų persvarą – 31:39.

Po ilgosios pertraukos svečiai iškart surengė rezultatyvią ataką ir po G. Rūko dvitaškio „Kauno savivaldybė & Policija“ pirmą kartą turėjo dviženklę persvarą – 31:41, tačiau ilgai ja pasidžiaugti negalėjo. „Šilainiai“ per pusę kėlinio sužaidė sėkmingą atkarpą 12:4 ir jau kvėpavo savo varžovams į nugarą – 43:44. Nors šeimininkai ir buo išsiveržę į priekį 4 taškais, bet persvaros išlaikyti jiems nepavyko – geriau kėlinuko pabaigą sužaidę „Kauno savivaldybė & Policija“ krepšininkai po trijų kėlinių ir vėl buvo priekyje rezultatu – 50:53.

Ketvirtasis kėlinukas geriau prasidėjo „Šilainių“ komandai. Šeimininkų krepšininkai pradėjo pataikyti iš toli, 4 taškus iš eilės pridėjo J.Svirka, įpusėjus kėliniui „Kauno savivaldybė & Policija“ komanda turėjo 7 taškų deficitą – 65:68. Svečiai nebuvo linkę nuleisti rankų ir iki kėlinio pabaigos likus žaisti dvi minutes jie sugebėjo vėl išsiveršti į priekį 68:69. „Šilainių“ komandos krepšininkai netrukus pelnė 3 taškus paeiliui – 71:68. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 16 sekundžių „Šilainiai“ pirmavo 73:70, o paskutinę sekundę mestas T. Grigalevičiaus tritaškis tikslo nepasiekė ir „Kauno savivaldybė & Policija“ teko pripažinti savo varžovų pergalę rezultatu 73:70.

Po rungtynių pakalbintas „Šilainių“ komandos treneris V.Kapočius sakė: „Mūsų komanda buvo po komandos Kalėdinio vakarėlio. Susirinkome į rungtynes labai atsipailaidavę. Tai rungtynių pradžioje kažkaip sunkiai sekėsi žaisti, bet po to įsižaidėme ir pabaigoje payko įrodyti savo pranašumą.“

Šilainiai: Tadas Vasiliauskas – 17 tšk., Justas Ališauskas – 13 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Ričardas Stirbys – 13 tšk., Nerijus Urbanavičius – 13 tšk., Julius Svirka – 10 tšk.

Kauno savivaldybė & Policija: Renatas Dabašinskas – 19 tšk. (6 rezult. perd.), Gytis Rūkas – 14 tšk., Mindaugas Kvedaras – 13 tšk.

Visas rungtynes pirmavę „Šernai“ pasiekė pergalę prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:17 val.)Dramatiškame trileryje „DNC“ įveikė „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkus (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 22:27 val.)Tik trečiojo kėlinio pabaigoje aikštelėje pasirodęs G. Klimavičius ištraukė „Kauno savivaldybė & Policija“ komandą į pergalę (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Baltic Transline“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno savivaldybės & Policijos“ penketuku (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Šilainiai“ po pratęsimo įveikė SK „Vertigo“ komandą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 17:20 val.)Permainingose rungtynėse „Šilainiai“ palaužė Asociacijos „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:52 val.)G. Klimavičiaus metimas paskutinę rungtynių sekundę padovanojo „Kauno savivaldybei & Policijai“ pirmąją pergalę (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:09 val.)„Šilainiai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Šernai“ ekipą (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 16:56 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 22:56 val.)„DNC“ rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „Šilainiai“ ekipa (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)