Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ vs Šernai (47:55)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Nerezultatyviose rungtynėse „Šernai“ įveikė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ krepšininkus

2016 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 22:48 val., peržiūros: 1324

Pirmadienį, gruodžio 5 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ bei svečių „Šernai“ ekipos. Abi ekipos turnyrinėje lentelėje žengia koja kojon ir yra iškovoję 4 pergales bei patyrę 2 nesėkmes.

Rungtynių pradžioje aikštelėje vyko lygi kova. „Šernai“ bandė išnaudoti savo aukštaūgį E. Plentą, po kurio baudos metimo kėlinuko viduryje rezultatas buvo lygus 6:6. Tada svečiai spurtavo ir po taiklių E. Bacevičiaus ir P. Juchnevičiaus tolimų metimų pirmavo 6:14. Visgi kėlinuko pabaiga priklauso „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipai, kuri po taiklaus N. Bijamino tritaškio sušvelnino varžovų persvarą iki minimumo 13:14.

Antrajame kėlinuke E. Bacevičiaus ir E. Plentos metimai padėjo „Šernams“ įgyti dviženklią persvarą 19:29. Tokį pranašumą svečiai išsaugojo iki pat antro ketvirčio pabaigos, po kurio pirmavo 26:35.

Ir toliau „Šernams“ pavykdavo ištampyti varžovų aikštės gynybą ir greitais perdavimais išvesti vieną komandos draugą į patogią padėtį metimui, tuo tarpu „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ krepšininkams ir toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus. Pasibaigus trečiajam ketvirčiui „Šernai“ jau pirmavo 32:46.

Ketvirtajame kėlinuke po K. Kudarausko kelių taškų paeiliui „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ šiek tiek sumažino svečių persvarą iki 37:47, tačiau tai buvo viskas, ką šiandien iš savęs išspaudė aikštelės šeimininkai. Netaiklūs metimai ir gausybė klaidų „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ krepšininkus privertė pripažinti „Šernų“ pranašumą šios dienos rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 47:55.

Po rungtynių „Šernų“ ekipos krepšininkas S.Staniulis kalbėjo: „naktinis krepšinis, gal tingėjo komanda labiau lakstyti, tai kamuolys pasistengė, kad vaikščiotų. Momentais tikrai buvo gražu, nežinau, kodėl priešininkai asmeniškai nesigynė. Tačiau mums tai buvo paranku, matėsi pora kartų bandė jie asmeniškai gintis, tačiau po to vėl aikšte stojo. Nei vieni, nei kiti nepademonstarvo gražaus krepšinio, buvo labai daug netaiklių metimų, buvo ir taiklių, toks naktinis krepšinis“.

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Nerijus Bijaminas – 13 tšk., Evaldas Jančauskas – 11 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Mažeika – 9 tšk. (6 rezult. perd.)

Šernai: Egidijus Plenta – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Paulius Juchnevičius – 14 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Evelinas Bacevičius – 12 tšk.

Po atkaklios kovos „DNC“ įveikė Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:26 val.)Permainingose rungtynėse „Šilainiai“ palaužė Asociacijos „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:52 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos palaužė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pasipriešinimą (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:17 val.)Visų rungtynių metu pirmavusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ iškovojo pergalę (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 00:31 val.)„Šernai“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 16:56 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ išnešė sveiką kailį (2017 sausio 03 d., antradienis, 06:18 val.)Po ilgosios pertraukos trumpam intrigą sugrąžinusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ sezoną baigė triuškinančiu pralaimėjimu (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 23:02 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ rungtynių pabaigoje palaužė „Acme ‒ Jabra“ komandą (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:36 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 23:56 val.)„DNC“ po nervingos kovos šventė pergalę prieš Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipą. (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 23:20 val.)