SK „Neveronys“ vs Laipsniai (73:66)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 13 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidę SK „Neveronys“ aštuntfinalį pradėjo pergale

2017 kovo 13 d., Pirmadienis, 22:16 val., peržiūros: 1228

Pirmadienį, kovo 13 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių aštuntfinalio rungtynės, tarp vietos SK „Neveronių“ ir svečių „Laipsnių“ ekipų. Beveik visą susitikimą nedideliu skirtumu pirmavo šeimininkai, tačiau ketvirtame kėlinyje „Laipsniai“ rezultatą persvėrė. Vis tik, žymiai užtikrinčiau likusį laiką sužaidę SK „Neveronys“ šventė pergalę rezultatu 73:66 (20:14, 21:21, 12:16, 20:15).

Rungtynes žymiai geriau pradėjo „Laipsniai“, tačiau kiek vėliau susiėmę aikštės šeimininkai surengė spurtą ir išsiveržė į priekį, ko pasekoje iki kėlinuko pabaigos išsaugojo šešių taškų pranašumą. Antrojo kėlinuko pradžioje spurtavę svečių krepšininkai sugebėjo sumažinti deficitą iki minimumo, tačiau ir toliau puolime kiek geriau atrodę SK „Neveronių“ susigrąžino per pirmąjį ketvirtį įgytą persvarą. 41:35.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino ir abi ekipos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau šiame kėlinuke kiek geriau pasirodę „Laipsnių“ žaidėjai sugebėjo skirtumą tarp komandų sumažinti iki dviejų taškų. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje komandos apsikeitė rezultatyviomis atkarpomis, po kurių sekė dar vienas svečių spurtas, leidęs jiems išsiveržti į priekį. Vis tik, pačiu laiku susiėmę aikštės šeimininkai sugebėjo susigrąžinti iniciatyvą bei išlaikyti ją iki rungtynių pabaigos. 73:66.

SK „Neveronys“: Aurimas Švelnys – 21 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Giedrius Purauskas – 21 tšk. (6 rezult. perd.), Giedrius Bartkus – 11 tšk. (11 atk. kam.), Erikas Rakickas – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

„Laipsniai“: Marius Liepa – 21 tšk., Aurimas Jurkšaitis – 13 tšk., Mantautas Patašius – 12 tšk.

Nuo rungtynių pradžios spurtavę SK „Neveronys“ nugalėjo „Ice“ ekipą. (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 23:37 val.)Užtikrintai „Laipsnius“ įveikę SK „Neveronys“ žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 23:11 val.)SK „Neveronys“ iškovojo triuškinančią pergalę (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:38 val.)„Huawei“ užtikrintai įveikė SK „Neveronys“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)Atkaklioje dvikoje SK „Neveronys“ atsirevanšavo „Akademijai“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 23:03 val.)SK „Neveronys“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:07 val.)„Laipsniai“ nukovė SK „Neveronis“ bei išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 22:19 val.)Vos šešiese žaidę SK „Neveronių“ žaidėjai įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 00:05 val.)SK „Neveronių“ tritaškiai neleido LSK „Technoerai“ pagalvoti apie pergalę (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 21:52 val.)SK „Neveronys“ nušlavė „ICE“ ekipą (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:21 val.)