Akademija vs KM „Tornado“ (75:72)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 15 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Akademija išvargo pergalę prieš KM „Tornado“

2017 gegužės 16 d., Antradienis, 00:03 val., peržiūros: 1073

Pirmadienio vakarą A.Stulginskio universiteto sporto salėje buvo išties karšta. Akademija priėmė KM „Tornado“ jaunimą. Rungtynes tritaškiu pradėjo P.Grigaitis, tačiau jau kitoje atakoje rezultatą lygino V.Gudelevičius. Daugiausia P.Grigaitis pastangomis puolime Akademija pirmavo, tačiau antroje kėlinio dalyje prapliupę toliašaude artilerija KM „Tornado“ greitai atstatė „status quo“ ir pirmasis ketvirtis baigėsi dėsningai 21:21. Antrajame ketvirtyje vis labiau pradėjo buksuoti svečių puolimas, tuo pasinaudoję šeimininkai po truputį didino skirtumą ir po I.Krukonis trijų tikslių baudų, bei tolimo metimo įgijo 7 taškų pranašumą. Minutės pertraukėlė KM „Tornado“ nedavė savo vaisių, skirtumas laikėsi toks pats ir nors kėlinuko pabaigoje S.Sakalauskas dvitaškis sumažino skirtumą iki 5 taškų ribos, tuoj pat gavę nuo P.Grigaitis dvitaškį bei tritaškį nuo L.Šaulevičius komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant 42:32 Akademija naudai.

Antroji mačo dalis tapo dar nuožmesnė. Kieta vyriška kova ir presingas po visą aikštelę KM „Tornado“ davė naudos ir po antroje kėlinuko dalyje 7 iš eilės taškus pelniusio A.Apulskis atkarpos skirtumas tirpo iki 5 taškų vis dar Akademija komandos naudai. Nervai neišlaikė Akademija žaidėjui E.Aukštikalnis, kuris netrukus užsidirbo tehninę pražangą. Labiau svečiams priartėti sekėsi sunkiai, o po trijų ketvirčių 61:56 pirmavo Akademija. Ketvirtąjį kėlinį pradėjo 5 E.Nešukaitis taškai, į kuriuos dvitaškiu atsakė P.Grigaitis. G.Narušis tritaškis, po labai ilgos pertraukos išvedė KM „Tornado“ į priekį ir tai buvo ne pabaiga. netrukus svečiai galėjo džiaugtis jau 5 taškų pranašumu, gaila, bet neilgai. Lemiamą žodį šiose rungtynėse tarė E.Aukštikalnis. Lyderio vaidmens ėmęsis svarbiausiu komandai metu jis vienas sumetė paskutinius 12 komandos taškų ir Akademija džaigėsi sunkia, bet pelnyta pergale 75:72.

Akademija be didesnio vargo partiesė Ragai (2017 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Akademija“ įtikinamai įveikė „Agentus“ ir žengė į finalą (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 00:27 val.) Akademija sutvarkė reikalus su ICE ir žengia į pusfinalį (2017 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 00:36 val.)KM „Tornado“ lengvai patiesė komandą „Ragai“ (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:23 val.)KM „Tornado“ nelygioje kovoje privertė kapituliuoti BK Centre (2017 gegužės 20 d., šeštadienis, 00:44 val.)KM „Tornado“ metė rimtą iššūkį „Old S/M“ krepšininkams (2017 gegužės 29 d., pirmadienis, 23:10 val.)„Old S/M“ be didesnio vargo laimėjo finalą (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:24 val.) Visas rungtynes dominavusi Akademija pasigailėjo BK Centre vaikinų (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:44 val.)