KM „Tornado“ vs BK Centre (104:40)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 19 d., Penktadienis, 18:45 val. @ Maisto pramonės ir prekybos mokymo centras, Smalininkų g. 18, Kaunas, LT-44293

KM „Tornado“ nelygioje kovoje privertė kapituliuoti BK Centre

2017 gegužės 20 d., Šeštadienis, 00:44 val., peržiūros: 761

„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės rungtynėse penktadienio vakarą KM „Tornado“ vaikinų komanda (treneris A.Grigaliūnas) priėmė kitą iš jaunimo suburtą ekipą BK Centre (treneris B. Karebin). Rungtynės prasidėjo gana nervingai, nei viena nei kita komanda nesugebėdavo išnaudoti savo pačių dėkingai susikurtų progų, tad rezultatas didėjo labai lėtai ir sužaidus 3 minutes 4:5 priekyje buvo BK Centre, tačiau kaip paaiškėjo vėliau tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, kada priekyje išsiveržusi buvo pastaroji komanda. Netrukus KM „Tornado“ laimėjo atkarpą 9-0 ir sužaidus 6 pirmojo kėlinuko minutes jau pirmavo 13:5. Antroje kėlinuko dalyje rezultatas apsilygino, o klaidų ir netaiklių metimų virtinė toliau tęsė chaotišką abiejų komandų pirmąjį ketvirtį, po kurio 19:11 priekyje buvo aikštės šeimininkai. Antrajame kėlinyje A.Grigaliūno komanda nutarė nebejuokauti ir gynyboje visiškai sukaustė svečius. Nepaisant daugybės pro šoną mestų tritaškių iš kurių net keturiais pasižymėjo V.Gudelevičius KM „Tornado“ užtikrintai didino skirtumą savo naudai ir per antrąjį kėlinuką praleidę vos 5 taškus į didžiąją pertrauką išėjo turėdami užtikrintą pranašumą 37:16.

Būtent V.Gudelevičius tritaškis pradėjo antrąją rungtynių pusę, kuriame KM „Tornado“ puikios gynybos dėka pradėjo tiesiog triuškinti varžovus. Po Š.Virbalas tritaškio šeimininkai jau buvo priekyje net 56:19, tačiau lyg to būtų buvę maža iki kėlinio pabaigos skirtumas pasiekė 40-ies taškų ribą ir prieš paskutines 10 minučių 63:23 triuškinamai laiminėjo šeimininkai. Paskutinysis kėlinys buvo KM „Tornado“ pasismaginimas. Iš toli krepšys atsirišo Š.Virbalas,M.Sodonis,G.Narušis dar po tolimą šūvį pridėjo V.Gudelevičius bei S.Sakalauskas, o galutinai visišką totalų triuškinimą užbaigė du tolimi G.Narušis metimai. Po 40-ies minučių kovos 104:40 nepadoriai fantastišką pergalę šventė KM „Tornado“.

KM „Tornado“ lengvai patiesė komandą „Ragai“ (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:23 val.)„Ragai“ nugalėjo „BK Centre“ ekipą (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 20:32 val.)KM „Tornado“ metė rimtą iššūkį „Old S/M“ krepšininkams (2017 gegužės 29 d., pirmadienis, 23:10 val.)Akademija išvargo pergalę prieš KM „Tornado“ (2017 gegužės 16 d., antradienis, 00:03 val.)