Akademija vs ICE (86:80)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 gegužės 24 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Akademija sutvarkė reikalus su ICE ir žengia į pusfinalį

2017 gegužės 25 d., Ketvirtadienis, 00:36 val., peržiūros: 966

Trečiadienio vakarą A.Stulginskio universiteto sporto salėje „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės ketvirtfinalyje Akademija namuose priėmė ICE. Galingą ekipą šiam turnyrui subūrę šeimininkai vedini savo lyderių E.Aukštikalnis,A.Juozapaitis,P.Grigaitis iškart šovė į priekį ir įpusėjus kėliniui įgijo 6 taškų pranašumą. ICE puolimą traukė du tolimi A.Sakavickas tritaškiai, tačiau po pirmo kėlinio 22:14 pirmavo Akademija. Antrajame kėlinuke po I.Krukonis dvitaškio šeimininkai įgijo jau 9 taškų pranašumą, bet jis labai greitai ištirpo. Taiklūs M.Klezys ir O.Laucius metimai ir vėl lygu 31:31. Tada sekė du taiklūs P.Grigaitis tritaškiai ir Akademija vėl išsiveržė į priekį. Kėlinio pabaigoje šeimininkai pajutę ritmą dar padidino skirtumą ir komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant 47:36 Akademija naudai.

E.Aukštikalnis tritaškis pradėjo antrąją rungtynių pusę. Po dar vieno A.Juozapaitis dvitaškio šeimininkai įgijo jau 16 taškų pranašumą ir atrodė, kad po truputį aiškėja šių rungtynių nugalėtojas, tačiau ICE greitai atsigavo, o po trijų kėlinių ir vėl priartėjo koviniu atstumu 62:56. Ketvirto ketvirčio pradžioje O.Laucius dviem tritaškiais tirpdė skirtumą iki dviejų taškų ir intriga pasiekė maksimumą. Gaila. bet nesėkminga atkarpa vėl nutolino ICE nuo pergalės, o P.Grigaitis dvitaškis didino atotrūkį iki vienuolikos 79:68. Nebeturėdami ką prarast ICE kilo į lemiamą šturmą ir likus kiek daugiau nei minutei po eilinio O.Laucius tolimo šūvio grįžo intriga 82:78. Tai buvo viskas ką šį vakarą pavyko padaryti svečiams, nuaidėjus signalui skelbiančiam rungtynių pabaigą 86:80 nugalėjo Akademija.

„Akademija“ įtikinamai įveikė „Agentus“ ir žengė į finalą (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 00:27 val.)Akademija be didesnio vargo partiesė Ragai (2017 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)Akademija išvargo pergalę prieš KM „Tornado“ (2017 gegužės 16 d., antradienis, 00:03 val.)„Old S/M“ be didesnio vargo laimėjo finalą (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:24 val.) Visas rungtynes dominavusi Akademija pasigailėjo BK Centre vaikinų (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Old S/M“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ (2017 gegužės 15 d., pirmadienis, 23:06 val.)Tritaškiais bei greitu puolimu varžovus pribloškusi „ICE“ lengvai įveikė „Omegą“ (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 22:35 val.)ICE eliminavo KM „Aisčiai“ kovoje dėl „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės titulo (2017 gegužės 23 d., antradienis, 23:26 val.)