KM „Tornado“ vs Ragai (93:46)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 17 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

KM „Tornado“ lengvai patiesė komandą „Ragai“

2017 gegužės 17 d., Trečiadienis, 21:23 val., peržiūros: 1047

Trečiadienio vakarą KM „Tornado“ jaunimas namuose priėmė komandą pavadinimu Ragai. Svečiai į rungtynes rinkosi vangiai ir jas pradėjo vos penkiese. Atrodo, kad būtent tai šiek tiek užmigdė KM „Tornado“ vaikinus, kurie rungtynes pradėjo ne taip sėkmingai kaip buvo tikėtas, o sužaidus 6 minutes po E.Rakickas dvitaškio rezultatas vis dar buvo lygus. Vis tik trenerio A. Grigaliūno komanda kėlinio pabaigoje susiėmė ir po pirmojo ketvirčio buvo priekyje 20:13. Antrajame ketvirtyje skirtumas toliau didėjo, o svečiams ėmė trukti jėgų ir skirtumas greitai šoktelėjo arti 20 taškų ribos. Sėkmingai puolime darbavosi G.Narušis, porą tritaškių smeigė S.Sakalauskas ir po dviejų kėlinių viskas atrodė daugiau nei aišku 43:21.

Trečiajame kėlinuke, toliau vyko bėk mest krepšinis. KM „Tornado“ toliau presingavo savo varžovus po visą aikštelę ir dar labiau triuškino Ragus, o po trijų ketvirčių 58:33 didžiuliu skirtumu džiaugėsi KM „Tornado“ auklėtiniai. Paskutinės dešimt minučių virto „vieni vartai“ krepšiniu. Skirtumas augo, o KM „Tornado“ taškus rinko iš toli arba tiesiog iš eilutės po krepšiu atsikovodami kamuolį arba netrukdomai prasiverždami. Galutinis rezultatas skelbė daugiau nei įtikinamą šeimininkų pergalę 93:46.

KM „Tornado“ metė rimtą iššūkį „Old S/M“ krepšininkams (2017 gegužės 29 d., pirmadienis, 23:10 val.)KM „Tornado“ nelygioje kovoje privertė kapituliuoti BK Centre (2017 gegužės 20 d., šeštadienis, 00:44 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ tik po atkaklios kovos įveikė „Ragų“ ekipą (2017 gegužės 22 d., pirmadienis, 23:07 val.)Akademija be didesnio vargo partiesė Ragai (2017 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)Akademija išvargo pergalę prieš KM „Tornado“ (2017 gegužės 16 d., antradienis, 00:03 val.)„Ragai“ nugalėjo „BK Centre“ ekipą (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 20:32 val.)