Omega vs Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas (97:107)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 27 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ neatsilaikė prieš galingai žaidusią „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą

2019 vasario 27 d., Trečiadienis, 22:08 val., peržiūros: 805

Vasario 27 d., trečiadienį, Ringaudų pagr. m-klos sporto salėje įvyko Kauno krepšinio lygos „Švyturys-GO Nealkoholinis“, Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių, G pogrupio rungtynės , kuriose susitiko šeimininkai – „Omega“ ir svečiai – „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“.

Rungtynės prasidėjo įnirtinga abiejų komandų kova ir gausybe rezultatyvių išpuolių. Beveik visą kėlinuką abi komandos žaidė lygiai, bet visgi, kėlinuko pačioje pabaigoje po M. Patašiaus sėkmingo žaidimo baudos aikštelėje svečiams pavyko atitrūkti – 22:27. Antrame kėlinuke ir toliau varžybos vyko taškas į tašką, bet svečiams pavyko užtikrintai kontroliuoti rungtynes, nors didesnio pranašumu ir nepavyko susikrauti. Solidžiau atitrūkti „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandai pavyko antroje kėlinio pusėje (39:50), tačiau turėtos dviženklės persvaros išlaikyti nepavyko – 49:55.

Trečiame kėlinuke ir toliau vaizdas nesikeitė, rungtynės vyko labai atkakliai ir tik kėlinio pabaigoje „Omegos“ komandai buvo pavykę persverti rezultatą (77:76). Kėlinio pabaigą ir vėl geriau sužaidė svečiai, kurie po trijų kėlinių turėjo 6 taškų persvarą – 77:83. Lemiamame kėlinyje svečiai tritaškių metimų dėka įgijo lemiamą pranašumą, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos. Galutinis susitikimo rezultatas 97:107 (22:27, 27:28, 28:28, 20:24).

Pogrupio lyderių mače „Ryterna“ po pratęsimo krito prieš „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:07 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nepasipriešino „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ (57:88) (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 23:22 val.)Negausiai susirinkę „Omega“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ekipą (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 19:12 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 20:22 val.)„Ryterna“ nerezultatyviose rungtynėse nusileido „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionui“ (43:49) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 15:50 val.)Tik po atkaklios kovos „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė varžovus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 19:16 val.)Įtemptame ir lemiamame aštuntfinalio mūšyje ‒ „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ pergalė (2019 kovo 25 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 19:01 val.)„Omega“ nesulaikė pasipriešinimo iš „Brentex Trailer & Partner“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:10 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ nesunkiai įveikė „Telia“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)