Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas vs Lemora & Minaltra & Deirama (81:76)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 25 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Įtemptame ir lemiamame aštuntfinalio mūšyje ‒ „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ pergalė

2019 kovo 25 d., Pirmadienis, 20:32 val., peržiūros: 747

Pirmadienį, kovo 25 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių, aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ bei svečių „Lemora & Minaltra & Deirama“. Tai buvo lemiamos šių dviejų komandų rungtynės šiame aštuntfinalyje. Visų rungtynių metu tarp komandų tvyrojo įtampa ir rungtynės buvo gana permainingos. Rungtynių nugalėtojas galiausiai sprendėsi pratęsimo metu.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos sėkmingais išpuoliais, o pirmaujanti komanda keitėsi taip pat kelis kartus. Visgi, ketvirčiui einant į pabaigą, kur kas pranašesni atrodė „Lemora & Minaltra & Deirama“. Jie neturėjo didesnių problemų puolime, ypač metant tolimus metimus ir ketvirčio pabaigoje įgijo jau septynių taškų pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 17:24. Antrąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo „JVIB“, kurie per dvi minutes sugebėjo išlyginti rezultatą. Vėliau komandos sustojo puolime ir tarp komandų vyravo lygybė. Visgi, tuomet geresnę atkarpą sužaidė svečių ekipa ir įgijo jau devynių taškų atotrūkį. Prieš pasibaigiant ketvirčiui, aikštelės šeimininkai dar pataikė tolimą metimą ir šiek tiek pagerino savo padėtį. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 31:37.

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipai gana sėkmingai pavyko laikyti persvarą savo rankose, tačiau ketvirčiui įpusėjus, geresnę atkarpą sužaidė „JVIB“ ir braukė savo atsilikimą iki dviejų taškų. Vėliau komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir ketvirčio pabaigoje, aikštelės šeimininkams pavyko perimti iniciatyvą į savas rankas. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 53:51. Lemiamo ketvirčio metu aikštelės šeimininkai gana sėkmingai laikė trapų pranašumą savo rankose ir neleido savo varžovams išsiveržti į priekį. Likus žaisti dvi minutes, rezultatas tarp komandų buvo lygus. Tuomet prie baudų metimo linijos stojo svečiai ir įgijo trijų taškų pranašumą. Visgi, likus žaisti 33-is sekundes, D.Adomaitis smeigė tolimą metimą ir išlygino rezultatą. Per likusį rungtynių laiką nei vienai komandai nepavyko sėkmingai užpulti ir komandos keliavo į pratęsimą. Rezultatas po reguliaraus laiko buvo 69:69.

Pratęsimo metu komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus ir sužaidus tris minutes, komandos buvo pelniusios vos po du taškus. Tačiau tuomet “JVIB” ekipa smeigė du tolimus metimus, į kuriuos „Lemora & Minaltra & Deirama“ atsakė tik dvitaškiu ir skirtumas tarp komandų išaugo iki keturių taškų, likus žaisti minutei laiko. Kitoje aikštelės pusėje svečiai pataikė tolimą metimą, braukė atsilikimą iki minimalaus. Aikštelės šeimininkai galiausiai prie baudų metimo linijos neklydo ir iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį. Galutinis rungtynių rezultatas 81:76.

Tik po atkaklios kovos „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė varžovus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 19:16 val.)„Omega“ neatsilaikė prieš galingai žaidusią „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 22:08 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nepasipriešino „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ (57:88) (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 23:22 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Lemora & Minaltra & Deirama įveikė Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 12:44 val.)Negausiai susirinkę „Omega“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ekipą (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 19:12 val.)Atkaklioje kovoje „Juozo vitkaus inžinerijos batalionas“ išplėšė pergalę paskutinėmis sekundėmis (2019 vasario 26 d., antradienis, 22:54 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 20:22 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 19:01 val.)„Ryterna“ nerezultatyviose rungtynėse nusileido „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionui“ (43:49) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 15:50 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ nesunkiai įveikė „Telia“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)