Ryterna vs Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas (77:83)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 kovo 06 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Pogrupio lyderių mače „Ryterna“ po pratęsimo krito prieš „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą

2019 kovo 06 d., Trečiadienis, 21:07 val., peržiūros: 824

Trečiadienį, kovo 6-ąją dieną, „Kauno energijos“ salėje įvyko KKL Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko pirmaujančios G pogrupio komandos šeimininkai – „Ryterna“ ir svečių „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ komandos.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau svečiai užtikrintai kontroliavo žaidimą visą pirmąjį ketvirtį, tačiau didesnės persvaros susikurti nepavyko (15:17). Antrame kėlinyje svečiai šiek tiek stabtelėjo, jiems nesiklijavo žaidimas puolime, o šeimininkus gelbėjo zoninė gynyba ir jie trumpam išsiveržė į priekį (27:24). Vis dėlto, aikštelės svečiams pavyko drausmingai užbaigti kėlinuką ir susigrąžinti trijų taškų persvarą – 33:36.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nelabai keitėsi – abi kmandos ir toliau žaidė taškas į tašką, vis apsikeisdavo sėkmingesnėmis atkarpomis, tačiau svečiams pavyko išsaugoti dviejų taškų pranašumą – 53:55. Ketvirtame kėlinyje toliau vyko atkakli kova tarp ekipų ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi tik paskutinę minutę. Likus žaisti dvi sekundes, po sėkmingo M. Šidlausko reido į baudos aiktelę šeimininkams pavyko persverti rezultatą (71:69). Tačiau svečiams užteko dviejų sekundžių surengti rezultyvų išpuolį ir po sudėtingo K. Atkočiūno dvitaškio rezultatas vėl tapo lygus ir komandoms teko žaisti pratęsimą – 71:71. Papildomo ketvirčio metu „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komanda iš karto atitrūko, o sužaidus pusę pratęsimo jie turėjo jau 6 taškų pranašumą (75:81). Šeimininkai dar bandė pakovoti dėl pergalės, tačiau laiko, kažką pakeisti šiose rungtynėse, jau buvo maža ir jiems teko pripažinti varžovų pranašumą – 77:83 (15:17, 18:19, 20:19, 18:16, 6:12).

„Omega“ neatsilaikė prieš galingai žaidusią „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 22:08 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 20:22 val.)Negausiai susirinkę „Omega“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ekipą (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 19:12 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nepasipriešino „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ (57:88) (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Ryterna“ nerezultatyviose rungtynėse nusileido „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionui“ (43:49) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 15:50 val.)Tik po atkaklios kovos „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė varžovus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 19:16 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 19:01 val.)Įtemptame ir lemiamame aštuntfinalio mūšyje ‒ „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ pergalė (2019 kovo 25 d., pirmadienis, 20:32 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna“ įrodė pranašumą prieš „Norvelina“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 19:34 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ nesunkiai įveikė „Telia“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)