ICE vs Legionas (69:84)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 spalio 18 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Legionas“ užtikrintai įveikė „ICE“ ir žengia į finalą

2017 spalio 18 d., Trečiadienis, 22:13 val., peržiūros: 866

Trečiadienį įvyko Kauno mero taurės 2017 „Mažosios taurės“ antrosios pusfinalio rungtynės, kuriose jėgas surėmė „ICE“ ir svečių teisėmis atvykę „Legionas“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo svečiai, kurie per keletą minučių atitrūko nuo varžovų ( 4:12). „ICE“ ekipai pavyko sustabdyti greitas varžovų atakas ir skirtumas sumažėjo iki trijų taškų,o dar po keletos minučių sugebėjo ir išlyginti ( 19:19). Vis dėlto, likus žaisti tris minutes „Legionas“ smeigė tris tritaškius paeiliui ir įgijo 9 taškų pranašumą ( 21:30). Antrame kėlinyje svečiai toliau nestabdė apsukų ir didino pranašumą, o „ICE“ ekipai niekaip nepavyko atrasti savojo ( 29:43). TIk kėlinuko pabaigoje šeimininkai atsitiesė, tačiau komandas toliau skyrė dviženklis pranašuma – 39:50.

Po ilgosios pertraukos „Legionas“ toliau žaidė lyg ant bangos ir pradėjo „sausa“ atkarpa 16:0,o varžovai tik septintą žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus ( 42:66). Svečiai atsipalaidavo ir skirtumas sumažėjo iki dvidešimt taškų. Ketvirtame kėlinyje „ICE“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir ėmė lipti varžovams ant kulnų ( 62:77). Vis dėlto, po minutės pertraukėlės „Legionas“ susitvarkė su savo žaidimu, kur išsaugojo pranašumą ir iškovojo kelialapį į finalą – 69:84.

„Legionas“ lengvai įveikė BK „Centre“ krepšininkus (2017 rugsėjo 24 d., sekmadienis, 15:37 val.)„ICE“ įtikinamai įveikė „Brentex Trailer“ ekipą (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:17 val.)„DNC“ nepaliko jokių vilčių „ICE“ komandai (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 23:11 val.)Luko Mikalausko vedami „ICE“ iškovojo „Mažosios“ taurės bronzą (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 22:03 val.)R. Švagždžio vedamas „Legionas“ nepaliko vilčių „UNO“ komandai (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:42 val.)„ICE“ įveikė jaunuosius Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkus (2017 rugsėjo 26 d., antradienis, 22:36 val.)Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkai įrodė, jog jie verti aukso (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 22:50 val.)ICE varžovų tvirtovėje sutriuškino Omegą (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)Permainingoje kovoje „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Legioną“ (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 22:38 val.)Advokatų kontora „Konsus“ žygį Kauno mero taurės turnyre pratęsė pergale prieš „Legioną“ (2017 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)