BC „Straight“ vs Sparta (63:64)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2017 kovo 14 d., Antradienis, 19:35 val. @ Petrašiūnų progimnazija, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

„Sparta“ pavogė pergalę iš BC „Straight“

2017 kovo 14 d., Antradienis, 23:36 val., peržiūros: 1474

Antradienį, kovo 14 dieną, Petrašiūnų progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių šešioliktfinalio rungtynės tarp vietos BC „Straight“ bei svečių „Sparta“. Rungtynės vyko gana permainingai, kadangi pirmoje rungtynių pusėje kiek pranašesni buvo svečiai. Visgi, viskas apsivertė aukštyn kojomis trečiajame kėlinyje, kurį šeimininkai laimėjo dešimties taškų skirtumu ir vėliau laikė solidų pranašumą savo rankose. Tačiau rungtynių pabaigoje „Spartos“ ekipa surengė lemiamą šturmą ir iškovojo saldžią pergalę.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo gan apylygiu ir nerezultatyviu žaidimu. Sužaidus kiek daugiau nei pusę ketvirčio, komandos kartu sudėjus tebuvo įmetusios 15-ą taškų ir vieno taško pranašumu džiaugėsi šeimininkų ekipa. Tuomet komandų puolimas kiek pagerėjo ir per porą minučių jos sugebėjo kelis kartus sėkmingai užpulti vieni kitų krepšius. Visgi, kėlinio pabaigoje kur kas geriau atrodė „Spartos“ vyrukai, kurie pelnė šešis taškus be atsako. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 13:19. Antrojo kėlinio pradžioje komandos grįžo prie to nerezultatyvaus žaidimo, kuris šįkart buvo kiek palankesnis BC „Straight“ ekipai, kurie sumažino deficitą iki dviejų taškų. Tačiau tuomet sėkmingą atkarpą sužaidė svečiai ir padidino savo atotrūkį iki septynių taškų. Visgi, jiems šio pranašumo išlaikyti nepavyko, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 28:31.

Trečiasis kėlinukas priklausė BC „Straight“ ekipai. Jie sugebėjo uždaryti visus kelius varžovams link savo krepšį ir per šį kėlinį praleido vienženklį taškų skaičių į savąjį krepšį. Kėlinuką jie pradėjo 12:5 atkarpa, kuri jiems leido persverti rezultatą savo naudai. Vėliau komandos aprimo ir per porą minučių nei vienai iš jų nepavyko pelnyti taškų. Pačioje kėlinuko pabaigoje šeimininkai dar šiek tiek padidino savo pranašumą, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 47:40. Ketvirtojo kėlinio pradžioje BC „Straight“ ir toliau nežadėjo mažinti apsukų bei kėlinuką pradėjo 7:0 spurtu, kuris leido jiems įgyti jau tvirtą 14-os taškų pranašumą. Likus žaisti penkias su puse minutės, komandas vis dar skyrė tie patys 14-a taškų, tačiau tuomet prasidėjo visas įdomumas. Šeimininkų ekipa ko gero per anksti pagalvojo apie pergalę, o tai atsiliepė ir galutiniam rezultatui. Jie per penkias minutes nesugebėjo pelnyti nė taško, o tuo tarpu „Spartos“ ekipa pelnė net 18-ą taškų paeiliui, kurie leido jiems įgyti keturių taškų pranašumą. Per likusį laiką, aikštelės šeimininkai taip ir nebepajėgė pakovoti dėl pergalės. Galutinis rungtynių rezultatas 63:64.

BC „Straight“: Lukas Grėbliūnas – 20 tšk., Edvinas Rinkevičius – 17 tšk. (7 išpr. praž.), Tomas Laucevičius – 9 tšk. (9 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

Sparta: Giedrius Prabulis – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Šorius – 16 tšk., Tautvydas Krapikas – 9 tšk.

Antrosios ir lemiamos serijos rungtynės bus žaidžiamos po savaitės, Milikonių pagrindinėje mokykloje 20:45.

„Ryterna Group“ neatsilaikė prieš BC „Straight“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:48 val.)„BK Centre ‒ 2“ nepavyko pasipriešinti BC „Straight“ ekipai. (2017 sausio 14 d., šeštadienis, 16:49 val.)Giedriaus Prabulio taiklus metimas padėjo iškovoti „Spartos“ ekipai pergalę prieš BC „Straight“. (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 01:32 val.)KK „13“ komanda įrodė savo pranašumą ir nugalėjo BC „Straight“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 12:27 val.)„Ryterna Group“ įveikė BC „Straight“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 20:45 val.)Puiki pirma rungtynių pusė leido pergalę pasiekti BC „Straight“ ekipai (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:14 val.)BC „Boom“ be didesnio vargo patiesė BC „Straight“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 21:58 val.)Taškų lenktynese Birštono SC ‒ „Olimpas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2016 lapkričio 12 d., šeštadienis, 00:01 val.)E. Petrausko ir M. Karausko vedini „Grande“ krepšininkai įveikė BC „Straight“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Po atkaklios kovos „Sparta“ palaužė „Dentist Team“ ekipą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:41 val.)