Sparta vs MRU VSF (91:80)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 balandžio 04 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

C lygos aštuntfinalio peripetijos ‒ „Sparta“ ir MRU VSF be pratęsimų žaisti negali. Serijos rezultatas ‒ lygus

2017 balandžio 04 d., Antradienis, 23:09 val., peržiūros: 1601

Balandžio 4-osios vakarą Milikonių pagrindinės mokyklos sporto arenoje vyko C lygos „TOPsport“ pirmenybių aštuntfinalio atsakomasis mačas tarp „Spartos“ ir MRU VSF komandų, kuris, kaip ir pirmosios tarpusavio rungtynės, neapsiėjo be pratęsimo, tik šį kartą pergalę džiaugėsi „Sparta“ išlyginusi aštuntfinalio serijos rezultatą. Dievaž, jeigu krepšinyje nebūtų pratęsimų, turbūt šių komandų akistata nesibaigtų niekada, o šįvakar užtikrinčiau sužaidę pratęsimą, šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 91:80 (19:22, 19:16, 21:14, 17:24, 15:4).

Kaip ir pirmosios aštuntfinalio rungtynės, taip ir šios buvo apylygės nuo pat pirmųjų rungtynių sekundžių. Nors nevyravo žaidimas taškas į tašką, tačiau abi komandos apsikeisdavo viena kita rezultatyvesne atkarpa. „Sparta“ pirmojo ketvirčio antrojoje pusėje buvo įgijusi 7 taškų persvarą, bet kėlinio gale ir antrojo kėlinio pradžioje 0:14 sužaista „sausa“ atkarpa leido persvarą įgyti svečių ekipai. Šiame ketvirtyje taipogi buvo keletas atkarpų gerokai sėkmingesnių tai vienai, tai kitai komandai, bet pirmosios rungtynių pusės reziume – 38:38 ir šnabždesiai iš užkulisių apie pratęsimo tendencijas.

Antrojoje rungtynių pusėje prasidėjo fenomenalus Giedriaus Prabulio šou, analogiškas antrosioms šešioliktfinalio rungtynėms prieš BC „Straight“, kai individualus pasirodymas ištirpdė pastarųjų ekipos 26 taškų persvarą ir leido laimėti seriją. Šį kartą Giedrius Prabulis per antrąjį ir trečiąjį rungtynių kėlinį į varžovų krepšį įmetė 24 taškus ir, galima sakyti, vienas tempė savo komandą į priekį. Nors po trečiojo ketvirčio šeimininkų komanda turėjo 7 taškų persvarą (59:53), visgi MRU VSF ekipos noro laimėti tai nenuslopino. Pastarieji kėlinio pradžioje sužaidę sėkmingą atkarpą išsiveržė į priekį rezultatu 59:61, tačiau neilgam – „Spartos“ krepšininkai juodo darbo dėka susigrąžino persvarą ir ją išlaikė iki paskutinės ketvirtojo kėlinio minutės, o ši atkarpa priklausė jau MRU VSF žaidėjui Klaudijui Surpliui, dvitaškiu sumažinusiam atsilikimą iki 3 taškų, o likus 15 sekundžių, įmetusiam staigų ir sudėtingą tolimą metimą, kuris išlygino rezultatą 76:76, o per likusias sekundes „Spartos“ vyrukai į tai atsakyti niekuo nespėjo.

Pratęsime abi komandos kovėsi netausodamos savęs ir ant parketo nebuvo lopinėlio, ant kurio nebūtų vykęs veiksmas. Visgi per 5 minutes atakuoti kur kas geriau sekėsi „Spartos“ krepšininkams, į varžovų krepšį įmetusiems 15 taškų, o MRU VSF visus savo taškus pelnė tik nuo baudos metimų linijos. O labiausiai svečių komandai koją kišo vaikiškos klaidos varantis kamuolį, kurios sugniuždė paskutines viltis dar išgelbėti varžybas.

Po pirmųjų dviejų tarpusavio rungtynių intriga neblėsta ir belieka laukti lemiamo trečiojo mačo, kuris vyks balandžio 11 dieną VRM sporto centre ir turėtų surinkti sausakimšas tribūnas sirgalių ir žiūrovų, besitikinčių išvysti dar vieną bekompromisinę kovą ir galbūt dar vieną (o gal ir daugiau) pratęsimų. O šios poros laimėtojo ketvirtfinalyje jau laukia būsimasis varžovas – „Nebajeris“.

„Sparta“: Giedrius Prabulis – 37 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Tomas Šorius – 18 tšk., Mindaugas Kaselis – 13 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

MRU VSF: Klaudijus Surplys – 24 tšk., Lukas Tamašauskas – 19 tšk., Domantas Večerskis – 12 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2017 balandžio 05 d., 13:15 val.
Tai jau tikrai... Kovojama negailint saves del kiekvieno kamuolio. Grazu ziureti
Rolka32017 balandžio 05 d., 08:59 val.
Na šita serija, tai tikrai turi rinkti pilnas tribūnas... :D
„Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 17:45 val.)Po atkaklios kovos „Sparta“ palaužė „Dentist Team“ ekipą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:41 val.)Po emocingos ir kietos kovos „MRU VSF“ pasiekė finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 23:15 val.)BC „Boom“ iškovojo sunkia pergalę prieš „Sparta“ ekipą (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:54 val.)Giedriaus Prabulio taiklus metimas padėjo iškovoti „Spartos“ ekipai pergalę prieš BC „Straight“. (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 01:32 val.)United ‒ „R2P Sport“ įveikė „MRU VSF“ ekipą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:20 val.)„MRU VSF“ nesugebėję išnaudoti gerų progų gavo antausį nuo šešiese rungtyniavusios „Grande“ ekipos (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:22 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „MRU VSF“ žaidėjai rungtynių pabaigoje palūžo ir paleido pergalę iš savo rankų (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:59 val.)„MRU VSF“ kretvirtfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:21 val.)BC „Straight“ iššsvaitė net 26 taškų pranašumą ir šešioliktfinalio serijoje krito prieš „Spartą“ (2017 kovo 21 d., antradienis, 23:11 val.)