Brentex Trailer vs Ragai (83:69)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2017 kovo 13 d., Pirmadienis, 18:40 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Brentex Trailer“ pasiekė tvirtą pergalę prieš „Ragus“

2017 kovo 13 d., Pirmadienis, 22:30 val., peržiūros: 1683

Kovo 13 dieną, 18:40 val., „Atžalyno“ mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Brentex Trailer“ (šeimininkai) ir „Ragai“ (svečiai). Buvo žaidžiamos šešioliktfinalio rungtynės tarp šių ekipų. Jau rungtynių pradžioje į priekį pabėgo ir grėsmingai nutolo „Brentex Trailer“ krepšininkai, kurie puikiai pataikė iš toli ir vis didino savo pranašumą. Vienu metu komandas skyrė ir 20 taškų riba, tad „Ragai“ dabar jau turėjo kovoti dėl išlikimo, nes pralaimėjimas 25 taškų skirtumu iš karto eliminuotų komandą. Vis tik svečiai surado jėgų atsitiesti, rungtynių pabaigoje kiek priartėjo, bet „Brentex Trailer“ šį vakarą atrodė labai tvirtai ir laimėjo rungtynes rezultatu 83:69 (23:18, 24:11, 22:22, 14:18).

Nors rungtynių starte abi komandos žaidė gana lygiai, tačiau „Brentex Trailer“ šį vakarą priminė varžovams, kad gali ir moka puikiai pataikyti iš toli. Būtent tritaškiai metimai ir padėjo šeimininkams spurtuoti, o skirtumas tarp ekipų dar pirmojo kėlinuko metu tapo dviženklis. „Ragai“ sugebėjo trumpam atsitiesti, bet varžovai vis dar nesustojo šaudyti iš toli ir vėl nutolo. Abi komandos šiandien buvo nusiteikusios kovingai, rungtynės buvo kietos ir teisėjai leido žaidėjams pasistumdyti. „Brentex Trailer“ šiose rungtynėse žaidė ypač rezultatyviai ir prasidedant ilgajai pertraukai jau buvo grėsmingai nutolę nuo varžovų 47:29.

Antroje rungtynių dalyje skirtumas vis dar išsilaikė apie 20 taškų ir „Brentex Trailer“ buvo labai arti to, jog varžovus aplenktų 25 taškais ir taip iš karto pašalintų iš tolimesnės kovos. „Ragai“ tą puikiai suprato, kad komanda dabar kabinosi ne į pergalę, bet į rezultatą. Toks požiūris suteikė žaidėjams papildomos motyvacijos ir krepšininkai ėmė mažinti atsilikimą. Nors skirtumas ir tirpo, bet „Brentex Trailer“ vis dar galėjo jaustis saugiai, nes jų rankose buvo dviženklis pranašumas. „Ragai“ tikrai pagirtinai kovojo iki pat pabaigos ir taip bent jau suteikė viltį atkaklesniam žaidimui kitame susitikime. „Brentex Trailer“ nors ir iššvaistė persvarą, bet solidi pergalė ir nemenkas pranašumas prieš sekančia dvikovą buvo jų pusėje. Rungtynės baigėsi rezultatu 83:69.

Brentex Trailer: Donatas Greivys – 24 tšk., Vytenis Gintautas – 14 tšk., Šarūnas Mickus – 11 tšk. (8 rezult. perd.)

Ragai: Viktoras Žukauskas – 20 tšk., Donatas Želvys – 12 tšk. (8 rezult. perd.), Kęstutis Ruočkus – 9 tšk.

„Brentex Trailer“ nepasipriešino „Bangos“ krepšininkams (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:10 val.)„Brentex Trailer“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikdami „Compensą“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Brentex Trailer“ vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 20:52 val.)„Brentex Trailer“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:16 val.)Solidų pranašumą iššvaistę „Ragai“ pasiekė pergalę prieš „Team Five“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:29 val.)„Ragai“ įveikė „Brentex Trailer“ pasipriešinimą. (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 20:43 val.)„Brentex Trailer“ užtikrintai įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2017 sausio 03 d., antradienis, 00:39 val.)„Return“ žaidėjai „Brentex Trailer“ ekipai priešinosi tik kėlinį (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 22:30 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Spartai“ (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 21:04 val.)„Ragai“ tik ketvirtame kėlinuke įrodė savo pranašumą prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:01 val.)