Ragai vs Banga (68:106)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 23 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nuo pirmų susitikimo minučių aktyviai žaidusi „Banga“ pratęsė pergalių seriją

2016 lapkričio 23 d., Trečiadienis, 22:20 val., peržiūros: 1532

Trečiadienį, lapkričio 23 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, tarp vietos „Ragų“ ir svečių „Bangos“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios atitolę svečiai išlaikė iniciatyvą visų rungtynių metu bei įsirašė dar vieną pergalę. 68:106 (13:29, 19:33, 22:15, 14:29).

Jau nuo pačios pirmosios atakos spausti varžovus pradėję „Bangos“ krepšininkai sulaukė vaisių ir atitrūko dviženkle taškų persvara. Kiek vėliau įšilę aikštės šeimininkai taip pat pradėjo rinkti taškus, tačiau ir toliau aktyviai rungtyniavę svečiai po pirmojo kėlinuko turėjo jau šešiolikos taškų pranašumą. Antrame kėlinuke niekas nesikeitė. „Banga“ ir toliau gynėsi itin kibiai, ko pasekoje perėmė galybę kamuolių, kuriuos vertė greitais taškais. Vis to pasekoje po dviejų kėlinių komandas skyrė jau trisdešimt taškų. 32:62.

Po ilgosios pertraukos kiek prisnūdę „Bangos“ krepšininkai nė nepastebėjo, kai aikštės šeimininkai, vedami V. Žukausko, ėmė mažinti deficitą, kuris staiga sumažėjo dešimčia taškų. Nepaisant to, paskutinėje rungtynių dalyje ir vėl aukštesnę pavarą įjungę svečių ekipos žaidėjai sužaidė kelias rezultatyvias atkarpas, leidusias grįžti į senas vėžes ir toliau laipsniškai didinti pranašumą, kuris rungtynių finiše siekė net 38 taškus. 68:106.

Po pergalės „Bangos“ treneris Šarūnas Liesis kalbėjo: „Pergalę, manau, lėmė geresnis fizinis pasiruošimas, jaunystė, bėgimas, technikos privalumai. Manau, kad tai viską ir sudaro. Visi vyrukai 17-18 metų, todėl sveikatos jie tikrai turi, na, o technika savo ruožtu taip pat yra, vis dėlto įtakos turi sporto mokykla. Dar azartas, dar akys kvadratinės ir kai viskas susideda į vieną vietą, tai taip ir gaunasi“.

„Ragai“: Aivaras Liogė – 22 tšk., Viktoras Žukauskas – 21 tšk. (5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Kęstutis Ruočkus – 12 tšk. (6 rezult. perd., 8 išpr. praž.)

„Banga“: Darius Butkevičius – 15 tšk., Aurimas Karbauskas – 14 tšk. (8 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Jonas Lekšas – 14 tšk., Patrik Kapralov – 12 tšk., Dinas Mickūnas – 12 tšk., Domas Urbštas – 11 tšk.

Rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidusi „Banga“ įveikė „Legioną“ (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 17:52 val.)Solidų pranašumą iššvaistę „Ragai“ pasiekė pergalę prieš „Team Five“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:29 val.)Emocingų bei atkaklių rungtynių finiše ‒ sunki „Legiono“ pergalė (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 00:03 val.)„Huawei“ ekipa tik kėlinį priešinosi „Banga“ ekipai. (2016 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje palaužė „Bangą“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Garliava“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Ragų“ pranašumą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 21:40 val.)Pakiliai žaidę „Grande“ krepšininkai įveikė „Ragus“ (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Banga“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:53 val.)ASU neišlaikė penkiese susirinkusių „Ragai“ išbandymo (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 23:51 val.)Puiki pirma rungtynių pusė leido pergalę pasiekti BC „Straight“ ekipai (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:14 val.)