Randeris vs Team Five (68:66)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 30 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Randeriui“ pavyko atsilaikyti prieš J. Fiodorovičiaus vedamą „Team Five“

2017 sausio 30 d., Pirmadienis, 21:13 val., peržiūros: 1782

Pirmadienį, sausio 30 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport “ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Randerio“ (3-8) ir svečių, vis dar rakto į pergales ieškančio, „Team Five“ (0-11) penketuko.

Jau pačioje pradžioje „Randeris“ po L. Steponavičiaus ir D. Leonavičiaus metimų šovė į priekį 13:0. Visgi, „Team Five“ pavyko šiek tiek aplyginti žaidimą ir priartėti iki 19:10. Bet E.Sladkevičius, paskutinėmis kėlinuko sekundėmis pataikė tolimą metimą, ir šeimininkai vėl įgijo dviženklią persvarą 22:10.

Antrajame kėlinuke spurtą surengė svečiai – po aštuonių paeiliui V. Parapijonavičiaus taškų „Team Five“ priartėjo iki 27:23. Tačiau tada E.Armanavičius atsakė penkiais taškais paeiliui ir „Randeris“ vėl perėmė iniciatyvą į savo rankas. Įpusėjus susitikimui šeimininkai pirmavo 41:30.

Trečiajame kėlinuke du paeiliui tolimus metimus pataikė M.Viršilas ir „Randeris“ vėl atitrūko 49:32. Tačiau „Team Five“ po J. Fiodorovičiaus ir E. Rarivano metimų šiek tiek priartėjo, bet visvien pasibaigus trečiajam kėlinukui turėjo dviženklį deficitą 56:43.

Ketvirtajame kėlinuke tikrą solo pasirodymą surengė svečių įžaidėjas J.Fiodorovičius. Nors „Randeris“ kėlinuko pradžioje dar turėjo įtikinamą pranašumą 64:48, tačiau J. Fiodorovičiaus prasiveržimai ir taiklūs sudėtingi tolimi metimai leido „Team Five“ pariartėti. Bet to buvo negana. J. Fiodorovičiaus tritaškis sulig sirena sušvelnino „Randerio“ pranašumą iki 68:66 ir šis rezultatas užfiksavo ketvirtąją šeimininkų pergalę pirmenybėse.

Randeris (S): Deividas Leonavičius – 14 tšk., Laimonas Steponavičius – 14 tšk. (11 rezult. perd.), Edgaras Armanavičius – 14 tšk.

Team Five (S): Julius Fiodorovičius – 31 tšk. (15 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Edvinas Rarivanas – 11 tšk., Vytautas Parapijonavičius – 8 tšk. (15 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

BC „Ambi“ & Alaina užtikrintai įveikė „Team FIve“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 01:00 val.)„ASU“ be vargo sutriuškino „Team Five“ ekipą (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 22:21 val.)„MRU VSF“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Team Five“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:16 val.)KK „Garliava“ gan lengvai įveikė „Team Five“ penketuką (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)KK „Garliava“ užtikrintai susitvarkė su „Team Five“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:20 val.)„ASU“ savo aikštelėje neturėjo vargo su prastai atakavusia „Team Five“ komanda (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)Solidų pranašumą iššvaistę „Ragai“ pasiekė pergalę prieš „Team Five“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:29 val.)Dviženklę persvarą išbarstę „Ragai“ krito prieš V. Narbuto vedamą „Randerį“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 22:29 val.)„ICE“ po permainingos kovos palaužė „Team Five“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:41 val.)Galingai startavęs „Randeris“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „KTK“ (2016 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 21:35 val.)