0Septyni vs KMAIK (88:57)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 13 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„0Septyni“ neturėjo vargo su „KMAIK“ krepšininkais

2018 gruodžio 13 d., Ketvirtadienis, 22:14 val., peržiūros: 971

Gruodžio 13 dieną, 20:30 val., J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „0Septyni“ (šeimininkai) ir „KMAIK“ (svečiai). Vos penkiese susirinkę „KMAIK“ žaidėjai varžovus tolyn paleido dar pirmojo kėlinuko metu. Vėliau „0Septyni“ ekipai tiesiog beliko išlaikyti saugų pranašumą ir užtikrinta pergalė jau buvo jų rankose. Susitikimas baigėsi rezultatu 88:57 (33:12, 18:17, 28:10, 9:18).

„0Septyni“ ekipa jau nuo susitikimo pradžios startavo labai galingai ir tolimų metimų dėka greitai nutolo. Pirmame kėlinuke jiems pavyko nutolti net per 20 taškų atstumą, tačiau netrukus komanda kiek sulėtėjo ir antrame ketvirtyje jau žaidė lygiai su varžovais. „KMAIK“ komanda šį vakarą visiškai neturėjo rezervų, tad pasipriešinti varžovams jiems sekėsi itin sunkiai. Ilgoji pertrauka prasidėjo „0Septyni“ ekipai esant priekyje rezultatu 51:29.

Trečiame kėlinuke „0Septyni“ dar kartą parodė savo jėgą ir galingu puolimu pasiekė daugiau nei 40 taškų pranašumą ir žaidėjams tiesiog beliko išlaukti rungtynių pabaigos. Vis tik šeimininkai sustojo ketvirtojo kėlinuko metu ir leido varžovams mažinti atsilikimą. Aišku, skirtumas vis viena išliko milžiniškas, bet „KMAIK“ komanda bent šiek tiek reabilitavosi paskutiniame ketvirtyje. Susitikimas baigėsi rezultatu 88:57.

„KMAIK“ neturėjo vargo su „Arkus“ krepšininkais (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 23:08 val.)„0septyni“ neturėjo vargo su „Kauno technikos kolegija“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„GZP ‒ 2“ neturėjo vargo su „0Septyni“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)„Vilkai“ turėjo pripažinti „KMAIK“ ekipos pranašumą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Feniksas“ įtikinamai įveikė „KMAIK“ ekipą (2019 sausio 18 d., penktadienis, 20:31 val.)„ExMarkets“ nesunkiai įveikė „KMAIK“ komandą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 22:17 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių stipresni buvo „KMAIK“ krepšininkai (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė garbingai besipriešinusius „KMAIK“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)Aštuntfinalį „0Septyni“ pradėjo pergale (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„0Septyni“ įrodė savo pranašumą prieš „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)