Vilkai vs Feniksas (70:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 18 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras (S. Lozoraičio mokyklos patalpos), A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„Vilkai“ išvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo

2019 vasario 18 d., Pirmadienis, 22:10 val., peržiūros: 492

Vasario 18 dieną, 20:15 val., J. ir P. Vileišių mokykloje ‒ daugiafunkciniame centre, susitiko „C“ lygos komandos „Vilkai“ (šeimininkai) ir „Feniksas“ (svečiai). Beveik visą rungtynių laiką priekyje išliko „Vilkai“ kurie vienu metu pirmavo net 15 taškų skirtumu. Vis tik jiems teko atlaikyti varžovų spaudimą paskutiniame kėlinuke ir komanda sunkiai išsaugojo pergalę savo rankose 70:67 (14:13, 31:22, 12:13, 13:19).

Rungtynių pradžioje žaidimas nebuvo labai rezultatyvus, komandos žaidė chaotiškai, tačiau labai lygiai. Vis tik susitikimui įsibėgėjus „Vilkai“ ėmė tolti, labiausiai prie sėkmingo jų žaidimo prisidėjo tikslūs tolimi metimai. Tuo tarpu „Feniksas“ prastai pataikė iš toliau ir komandą gelbėjo nebent agresyvesnis žaidimas po krepšiais ir provokuojamos pražangos. Prasidedant ilgajai pertraukai šeimininkų pranašumas tapo dviženklis ir jie pirmavo rezultatu 45:35.

Po ilgosios pertraukos „Vilkai“ ir toliau sėkmingai išlaikė saugią distanciją nuo varžovų, skirtumas trumpam buvo išaugęs net iki 15 taškų, tačiau abi komandos po truputį įsivėlė į gana kietą, kupiną pražangų krepšinį. Ne vienas krepšininkas buvo priverstas baigti pasirodymą anksčiau laiko dėl išnaudoto pražangų limito, o neturėdami ko prarasti „Fenikso“ žaidėjai ėmė spausti varžovus. Skirtumas greitai nyko, kol galiausiai liko vos keli taškeliai, tačiau gauta proga svečiai nepasinaudojo, prametė kelis svarbius metimus, kol galiausiai jų viltys užgeso. Susitikimas baigėsi rezultatu 70:67.

„Vilkai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Tie geresni“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Feniksą“ (2018 lapkričio 09 d., penktadienis, 21:23 val.)„0Septyni“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Vilkai“ įstrigo „Nebajerio“ gynybos gniaužtuose (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 21:33 val.)Po atkaklios kovos „Vilkai“ įveikė „0Septyni“ ekipą (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:26 val.)„Grande“ patiesė „Feniksą“ (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)„Feniksas“ užtikrintai įveikė „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 30 d., penktadienis, 20:59 val.)„Feniksas“ įtikinamai įveikė „KMAIK“ ekipą (2019 sausio 18 d., penktadienis, 20:31 val.)KK „13“ lengvai susitvarkė su „Feniksu“ (62:45) (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 23:05 val.)„Vilkai“ turėjo pripažinti „KMAIK“ ekipos pranašumą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 21:25 val.)