Ryterna Group vs Gemavila (86:72)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 29 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna Group“ privertė pasiduoti „Gemavila“ ekipą

2019 sausio 29 d., Antradienis, 22:00 val., peržiūros: 736

Antradienį Kauno energijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Ryterna Group“ (8/4) ir svečių teisėmis atvykę „Gemavila“ ( 6/6).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau „Ryterna Group“ ketvirčio pabaigoje pasinaudojo ūgio pranašumu ir įgijo pranašumą. VIs dėlto, svečiai įjungė aukštesnę pavarą bei išlygino rezultatą ( 22:22). Antrame ketvirtyje aikštelės šeimininkai perėmė inciatyvą į savas rankas, kur greitai susikrovė saugų pranašumą. Likus žaisti dvi minutes „Gemavila“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir vėl ketvirčio pabaigoje sužaidė kaip iš natų. Po dviejų kėlinių „Ryterna Group“ turėjo dviejų taškų pranašumą – 42:40.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko atkakli kova. A.Pūras tempė svečius ant priekio ir jo pastangomis „Ryterna Group“ ekipai neleido atitrūkti ( 69:64). Lemiamas kėlinukas prasidėjo nerezultatyviai ir „Gemavila“ buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę. Svečiai tik šeštą žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus, o komandas skyrė jau dviženklis pranašumas. Per likusį laiką „Ryterna Group“ atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 86:72 (22:22, 20:18, 27:24, 17:8)

„Ryterna Group“ susitvarkė su „Nauja banga“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:53 val.)Tik po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „Grande“ ekipą (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)„Ryterna Group“ įveikė „Tuos geresnius“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:45 val.)„Ryterna Group“ neturėjo daug vargo su „ExMarkets“ (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 08:46 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:02 val.)Negausiai susirinkę „Ryterna Group“ turėjo pripažinti „Nebajerio“ pranašumą (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Ryterna Group“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:49 val.)Atkakliose rungtynėse „Ryterna Group“ nugalėjo „Laipsniai“ komandą (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:47 val.)„Tie geresni“ sutriuškino „Gemavilą“ (70:44) (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Elektromontuotojas“ antrą kartą įveikė „Gemavilą“ ir pateko į pusfinalį (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 19:50 val.)