Tie geresni vs Ryterna Group (66:77)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 20 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Ryterna Group“ įveikė „Tuos geresnius“

2019 vasario 20 d., Trečiadienis, 19:45 val., peržiūros: 755

Trečiadienį, vasario 20 dieną, VDU „Atžalyno“ progimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Didžiosios taurės, pirmenybių rungtynės tarp E pogrupio komandų – vietos „Tie geresni“ bei svečių „Ryterna Group”. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė gana apylygiai, tačiau antroje rungtynių pusėje, o ypač lemiamo ketvirčio metu išryškėjo svečių pranašumas, kurie ir džiaugėsi pergale.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos keliais sėkmingais išpuoliais, tačiau vėliau kiek geresnę atkarpą sužaidė svečiai, kuriems pavyko įgyti kelių atakų pranašumą prieš savo varžovus. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų per daug nepakito, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 14:18. Antrąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo „Ryterna Group“ ekipa, kuri surezgė kelis sėkmingus išpuolius ir skirtumas tarp komandų netrukus pasiekė jau dviženklę ribą. Po šalto dušo atsigavę „Tie geresni“ laimėjo atkarpą 8:0 ir pradėjo vėl kvėpuoti varžovams į nugarą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 34:39.

Trečiojo kėlinio metu niekas per daug aikštelėje nepasikeitė. Komandos ir toliau kovojo atkakliai ir svečiams niekaip nepavyko nutolti nuo savo varžovų. Tuo tarpu „Tie geresni“ viso kėlinio metu kvėpavo varžovams į nugarą, tačiau išlyginti rezultato jie nesugebėjo. Ketvirčio pabaigoje kiek pranašesni buvo „Ryterna Group“, kurie šiek tiek nutolo. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 47:54. Lemiamo ketvirčio pradžioje svečiai gana greitai įgijo dviženklį pranašumą ir šįkart taip greitai nepaleido jo iš rankų. Galiausiai jie sudavė dar vieną smūgį aikštelės šeimininkams, ir įgijo jau 17-os taškų pranašumą. Per likusį rungtynių laiką aikštelės šeimininkai taip ir nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams. Galutinis rungtynių rezultatas 66:77.

„Ryterna Group“ susitvarkė su „Nauja banga“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:53 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:02 val.)Tik po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „Grande“ ekipą (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)„Ryterna Group“ privertė pasiduoti „Gemavila“ ekipą (2019 sausio 29 d., antradienis, 22:00 val.)„Ryterna Group“ neturėjo daug vargo su „ExMarkets“ (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 08:46 val.)SK „Mattas“ ir antrą kartą įveikė „Tie geresni“ ekipą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 19:38 val.)„Tie geresni“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Kauno technikos kolegija“ kiek netikėtai įveikė „Tie geresni“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:10 val.)„Ryterna Group“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:49 val.)Ryterna Group pervažiavo Lietuvos geležinkeliai (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 02:24 val.)