Coca-Cola vs Rimo & Patikima linija (80:62)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Coca-Cola“ iškovojo lengvą pergalę

2017 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 23:29 val., peržiūros: 812

Sekmadienį, lapkričio 5 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Coca-Cola“ bei svečių „Rimo & Patikima linija“. Svečių ekipa šiose rungtynėse susirinko vos penkiese, tačiau ilgą laiką neleido aikštelės šeimininkams susikrauti patogaus pranašumo. Visgi, nuo trečiojo kėlinio jie liko tik keturiese, o tuo pasinaudojo aikštelės šeimininkai, pabėgo nuo savo varžovų ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Pirmąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo „Coca-Colos“ ekipa, kuri greitai pelnė aštuonis taškus be atsako ir turėjo jau neblogą pranašumą. Visgi, tuomet jų puolimas kiek strigo ir per likusį kėlinuko laiką jie pelnė vos keturis taškus, o tuo pasinaudojusi „Rimo & Patikima linija“ ekipa pavijo savo varžovus. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 12:9. Antrasis kėlinukas buvo jau rezultatyvesnis. Komandos ketvirtį pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau tuomet šeimininkai spurtavo 10:2 ir taip įgijo dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką svečiams pavyko tik vos vos apkarpyti savo deficitą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:22.

Trečiasis kėlinukas vėl prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu, tik tiek, kad mažu žingsneliu priekyje buvo „Coca-Colos“ vyrai, kurie vis padidindavo savo pranašumą iki dviženklio. Visgi, kėlinuko pabaigoje „Rimo & Patikima linija“ liko keturiese, kadangi vienos ekipos žaidėjų surinko penkias asmenines pražangas. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 50:40. Ketvirtajame kėlinyje „Coca-Cola“ pradėjo dominuoti, pasinaudojo varžovų netektimi bei jų klaidų gausa ir dėka greito puolimo, labai greitai įgijo jau didesnį nei 20-ies taškų pranašumą. Likęs kėlinuko laikas teliko tik formulumas ir „Coca-Cola“ iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas buvo 80:62.

Vytautas Stočkus („Coca-Cola“):
„Varžovai buvo ne pilnos sudėties. Trečiame kėlinyje vienas jų žaidėjas susirinko penkias pražangas, jie liko keturiese ir varžybos buvo nulemtos. Nežinau statistikos, bet, manau, kad stipriai laimėjom atkovotus kamuolius, tai daug kartojom metimų. Su pataikymu šiandien turėjom daug problemų ir atkovoti kamuoliai daug ką reiškė.“

„Coca‒Cola“ pranoko kovingą „Celsio“ komandą (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:10 val.)„Coca Cola“ neleido „Modestos“ krepšininkams pagalvoti apie pirmąją pergalę (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 23:01 val.)„Rapala“ įveikė „Coca-Cola“ ir žengė į ketvirtfinalį (94:75) (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 21:01 val.)„Coca-Cola“ tolimais metimais sudraskė „Vilmista“ gynybą (94:73) (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 23:02 val.)Panaikinę 20 taškų deficitą „Coca-Cola“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Rimo & Patikima linija“ krito prieš „Vilmistą“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:02 val.)„Coca-Cola“ susikrovė pranašumą pirmoje rungtynių pusėje ir įveikė „ASU & Co „AgroVIS““ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 20:56 val.)Visas rungtynes pirmavę „Coca-Cola“ įveikė „Artstone“ (70:62) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 20:56 val.)„Coca Cola“ privertė pirmą kartą šiame sezone kapituliuoti „ASS & Endress + Hauser“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:50 val.)​Antroje rungtynių pusėje „Callcredit“ įveikė „Coca-Cola“ komandą (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 21:29 val.)