BC „Boom“ & Basket24.lt vs BC „Straight“ (78:65)Kauno Mero taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 spalio 15 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Didžiosios taurės ketvirtfinalyje BC „Boom“ & Basket24.lt užtikrintai įveikė BC „Straight“ (78:65)

2018 spalio 15 d., Pirmadienis, 22:33 val., peržiūros: 1232

Spalio 15d., Pirmadienį, Kauno Kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Kauno Mero taurės 2018 Didžiosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, tarp: šeimininkų – BC „Boom“ & Basket24.lt ir svečių – BC „Straight“.

Rungtynes solidžiai pradėjo BC „Boom“ & Basket24.lt lyderiai – P.Mitkus ir O.Margelis, kurie šeimininkams sukrovė greitą 8 taškų pranašmą (10:2). Tačiau BC „Straight“ nepasimetė ir atsigavo, D.Truncės ir A. Jako tolimi metimai leido svečiams persverti rezultatą (12:13), bet po to sekė sausa svečių atkarpa ir BC „Boom“ & Basket24.lt vėl įsiveržė į priekį – 23:18. Antrąjį kėlinį tritaškiais metimais pradėjo šeimininkai, greitai susikraudami 12 taškų pranašumą (32:20), o BC „Straight“ strigo puolime ir niekaip nebepriartėjo prie varžovų – 47:32.

Antra rungtynių pusė prasidėjo apylygiai, abi ekipos keitėsi taškais, tačiau tai buvo ne į naudą svečiams, kuriems niekaip nepavyko sumažinti deficito, o trečiąjame ketvirtyje BC „Boom“ & Basket24.lt šiek tiek padidino pranašumą – 68:51. Paskutiniame kėlinyje šeimininkai šiek tiek atsipalaidavo ir sugebėjo pelnyti tik 10 taškų per visą ketvirtį, tačiau BC „Straight“ sekėsi ne ką geriau ir svečiams teko pripažinti varžovų pranašumą – 78:65 (23:18, 24:14, 21:19, 10:14).

BC „Boom“ & Basket24.lt komandos treneris Artūras Čiužas:

Daug kas šiandien nesisėkė, nei pataikėm gerai, nei gynėmės, nors rezultatas rodo visai ką kitą. Gerai, kad antram kėlinį atsiplėšėm, tikriausiai tas ir lėmė pergalę.

BC „Boom“ & Basket24.lt įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:11 val.)„BC „Boom“ & Basket24.lt“ sutriuškino BC „Rhino“ (123:45) (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 21:40 val.)BC „Straight“ užtikrintai įveikė „Laipsnius“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:26 val.)„ICE“ turėjo pripažinti BC „Boom“& Basket24.lt pranašumą (2018 spalio 02 d., antradienis, 21:55 val.)„GZP“ ekipos puolimo nesustabdę BC „Boom“ & Basket24.lt skaudžiai krito pusfinalyje (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 22:20 val.)BC „Boom“ & Basket24.lt be vargo susidorojo su „Baltic Transline“ krepšininkais (2018 rugsėjo 23 d., sekmadienis, 21:14 val.)Praėjusių metų Mero Didžiosios taurės čempionai startavo pergalingai (2018 rugsėjo 27 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)„Omega“ iškovojo Kauno miesto Mero didžiosios taurės bronzą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 19:55 val.)BC „Straight“ nupūtė „Vakarus“ (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 20:17 val.)KM „Žalgiris“ po įtempto pratęsimo trilerio palaužė savo varžovus (2018 rugsėjo 25 d., antradienis, 01:40 val.)