BC „Boom“ & Basket24.lt vs GZP (76:109)Kauno Mero taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 spalio 22 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„GZP“ ekipos puolimo nesustabdę BC „Boom“ & Basket24.lt skaudžiai krito pusfinalyje

2018 spalio 22 d., Pirmadienis, 22:20 val., peržiūros: 902

Spalio 22 d., pirmadienį, Kauno Kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Kauno Mero taurės 2018 Didžiosios taurės pusfinalio rungtynės tarp šeimininkų – BC „Boom“ & Basket24.lt ir svečių – „GZP“ ekipų.

Rungtynių pradžia puikiai susiklostė „GZP“ ekipai, kurios veržlus bei rezultatyvus žaidimas leido jau pirmajame kėlinuke atsiplėšti dviženklia persvara – 16:27.

Antrasis kėlinukas prasidėjo „Boom“ & Basket24.lt ekipos spurtu 10:0, kas leido šeiminkams priartėti iki minimalaus deficito. Visgi, svečiai, tempiami J. Tumpos ir M. Gailiūno kėlinuko antroje pusėje vėl perėmė iniciatyvą ir pasibaigus antrajam ketirčiui pirmavo 41:49.

Trečiojo kėlinio viduryje BC „Boom“ & Basket24.lt ekipos žaidimas sulūžo, kuo puikiai pasinaudoję svečiai labai greitai padidino savo pranašumą ir pasbaigus trečiajam ketvirčiui jau buvo nepavejami – 56:86.

Rungtynių pabaiga praėjo ramiai, be didesnių emocijų, o šį pusfinalį laimėjusi „GZP“ ekipa keliauja į taurės finalą, kuriame lauks šio turnyro praėjųsių metų čempionų „Kauno technikos profesinio mokymo centro“ arba „Omegos“ krepšininkai. Galutinis šio susitikimo rezultatas

Po rungtynių pakalbintas „GZP“ ekipos treneris J. Eibukas Kauno didžiosios Mero taurės 2018 finale tikisi mesti rimtą iššūkį „Kauno technikos profesinio mokymo centro“ ekipai, nepaisant to, jog jų stovykloje yra nemažai žaidėjų, žaidžiančių aukštesniame lygyje ir šiųmetėje taurėje šluojančių visus varžovus iš kelio. Treneris taip pat nurodė, jog komanda norėtų pasiekti revanšą už praėjusių metų ketvirtfinalį.

„ICE“ turėjo pripažinti BC „Boom“& Basket24.lt pranašumą (2018 spalio 02 d., antradienis, 21:55 val.)„BC „Boom“ & Basket24.lt“ sutriuškino BC „Rhino“ (123:45) (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 21:40 val.)Didžiosios taurės ketvirtfinalyje BC „Boom“ & Basket24.lt užtikrintai įveikė BC „Straight“ (78:65) (2018 spalio 15 d., pirmadienis, 22:33 val.)BC „Boom“ & Basket24.lt be vargo susidorojo su „Baltic Transline“ krepšininkais (2018 rugsėjo 23 d., sekmadienis, 21:14 val.) BC „Boom“ & Basket24.lt įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:11 val.)„GZP“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegijos“ pasipriešinimu (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 19:26 val.)„GZP“ įtikinamai įveikė „Omegos“ krepšininkus (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 21:38 val.)„GZP“ be didesnio vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 spalio 08 d., pirmadienis, 21:32 val.)„GZP“ Kauno miesto mero taurės varžybas pradėjo nesunkia pergale prieš „Coca – Cola“ (2018 rugsėjo 23 d., sekmadienis, 20:57 val.)„Omega“ iškovojo Kauno miesto Mero didžiosios taurės bronzą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 19:55 val.)