BC „Boom“ & Basket24.lt vs Omega (66:74)Kauno Mero taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Didžiosios taurės Mažasis finalas
2018 spalio 28 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Omega“ iškovojo Kauno miesto Mero didžiosios taurės bronzą

2018 spalio 28 d., Sekmadienis, 19:55 val., peržiūros: 913

Sekmadienį, spalio 28 d., A. Sabonio sporto centre įvyko Kauno miesto Mero didžiosios taurės mažojo finalo susitikimas, kuriame susigrūmė BC „Boom“ & Basket24.lt ir „Omega“.

Rungtynės prasidėjo visiškai lygiu žaidimu – abi ekipos stengėsi palaikyti greitą tempą – kėlinuko viduryje tritaškiais apsikeitė P.Mitkus ir E.Karpavičius, po kurių rezultatas buvo 11:13. Antroje kėlinuko pusėje BC „Boom“ & Basket24.lt metimais iš artimo persvėrė rezultatą – 18:15.

Antrajame ketvirtyje po D. Šliogerio prasiveržimo ir tolimo tikslaus metimo rezultatas tapo lygus 20:20. Ir toliau rungtynės vyko taškas į tašką, o po dviejų kėlinukų minimalia persvara 33:32 priekyje buvo BC „Boom“ & Basket24.lt.

Trečiajame ketvirtyje BC „Boom“ & Basket24.lt keliais rezultatyviais prasiveržimais nutolo 46:38. Bet į tai „Omega“ atsakė rezultatyviais D. Šliogerio ir R. Zubavičiaus metimais, kurie išlygino susitikimo rezultatą 53:53.

Ketvirtajame kėlinuke „Omega“ perėmė rungtynių iniciatyvą ir po penkių iš eilės K. Valiulio taškų nutolo 55:63. Visgi, likus kiek mažiau nei trims minutėms po D. Jurkevičiaus dvitaškio BC „Boom“ & Basket24.lt priartėjo iki 63:67. Bet „Omega“ nebepaleido pergalės iš savo rankų ir iškovojo Kauno miesto Mero didžiosios taurės bronzą. Galutinis susitikimo rezultatas 66:74 (18:15, 15:17, 20:21, 13:21).

N.Kurklietis („Omega“):

„emocijos nuostabios. Labai sunkiai pradėjome, dumble tokiame kojos buvo, bet kažkaip išsikapanojom. Buvome ir paleidę rungtynes, turėjom minus aštuonis, vėl sugrįžom, labai džiaugiamės, kad radom jėgų iki galo sukovoti“.

„Omega“ kiek netikėtai įveikė „DNC prekybos“ krepšininkus ir žais Kauno mero Didžiosios taurės pusfinalyje (2018 spalio 15 d., pirmadienis, 21:21 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ nepaliko vilčių „Kauno Rami“ (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 21:35 val.)„GZP“ ekipos puolimo nesustabdę BC „Boom“ & Basket24.lt skaudžiai krito pusfinalyje (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 22:20 val.)„ICE“ turėjo pripažinti BC „Boom“& Basket24.lt pranašumą (2018 spalio 02 d., antradienis, 21:55 val.) BC „Boom“ & Basket24.lt įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:11 val.)„BC „Boom“ & Basket24.lt“ sutriuškino BC „Rhino“ (123:45) (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 21:40 val.)Didžiosios taurės ketvirtfinalyje BC „Boom“ & Basket24.lt užtikrintai įveikė BC „Straight“ (78:65) (2018 spalio 15 d., pirmadienis, 22:33 val.)„GZP“ įtikinamai įveikė „Omegos“ krepšininkus (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 21:38 val.)Atkakliai žaidusi „Omega“ rungtynių pabaigoje pranoko „Coca-Cola“ (81:76) (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 21:55 val.)BC „Boom“ & Basket24.lt be vargo susidorojo su „Baltic Transline“ krepšininkais (2018 rugsėjo 23 d., sekmadienis, 21:14 val.)