BC „Straight“ vs Vakarai (81:39)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 rugsėjo 26 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Straight“ nupūtė „Vakarus“

2018 rugsėjo 26 d., Trečiadienis, 20:17 val., peržiūros: 1020

Trečiadienį Kauno TPMC sporto salėje įvyko Kauno miesto Mero taurės 2018 metų rungtynės, kuriose susitiko BC „Straight“ ir svečių teisėmis atvykę „Vakarai“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo BC „Straight“, o „Vakarų“ puolimas ir gynyba strigo ( 8:0). Svečiai tik penktą žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus. Šeimininkai toliau greitomis atakomis rinko lengvus taškus ir „Vakarai“ išnaudojo antrąją minutės pertraukėlę ( 18:8). Antrame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nepakito. BC „Straight“ toliau demonstravo savo pranašumą prieš varžovus – 39:17.

Po ilgosios pertraukos svečiams pavyko susitvarkyti su puolimu, bet gynyba toliau išliko tragiška, kur BC „Straight“ toliau greitomis atakomis rinko taškus ir tolo nuo varžovų ( 57:30). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas ir BC „Straight“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 81:39 (18:8, 21:9, 18:13, 24:9)

Po laimėtų rungtynių BC „Straight“ ekipos treneris, R.Viskantas , gerai nusiteikęs teigė :

„Visi krepšinio pasiilgę. Bėgome į priekį šiandien. Praeitose sunkiai susirinkome, tačiau šiandien beveik visi susirinko. Yra dar kur tobulėti, puikus apšilimas prieš sezono pradžią.“

BC „Straight“ užtikrintai įveikė „Laipsnius“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:26 val.)„KTPMC“ lengvai įveikė „Vakarai“ (2018 spalio 04 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)Antroje rungtynių pusėje „Resmila.lt“ įrodė pranašumą prieš „Vakarus“ (2018 spalio 17 d., trečiadienis, 20:11 val.)„Laipsniai“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su savo varžovais (2018 spalio 04 d., ketvirtadienis, 06:45 val.)Didžiosios taurės ketvirtfinalyje BC „Boom“ & Basket24.lt užtikrintai įveikė BC „Straight“ (78:65) (2018 spalio 15 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Vakarai“ Kauno miesto Mero taurės starte palaužė KM „Žalgiris“ komandą (2018 rugsėjo 21 d., penktadienis, 23:02 val.)KM „Žalgiris“ po įtempto pratęsimo trilerio palaužė savo varžovus (2018 rugsėjo 25 d., antradienis, 01:40 val.)Praėjusių metų Mero Didžiosios taurės čempionai startavo pergalingai (2018 rugsėjo 27 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)