KM „Žalgiris“ vs BC „Straight“ (71:69)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 rugsėjo 24 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ po įtempto pratęsimo trilerio palaužė savo varžovus

2018 rugsėjo 25 d., Antradienis, 01:40 val., peržiūros: 902

Pirmadienį, rugsėjo 24 dieną, KM „Žalgiris“ sporto salėje įvyko Kauno miesto Mero didžiosios ir mažosios taurių krepšinio turnyro 2018 rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos KM „Žalgiris“ bei svečių BC „Straight“. Rungtynes komandos pradėjo ne itin rezultatyviu žaidimu, tačiau vėliau po truputį įsivažiavo ir surengė neblogą kovą susirinkusiems sirgaliams. Viskas sprendėsi pratęsimo metu ir aikštelės šeimininkams pavyko nudžiuginti susirinkusius sirgalius.

Rungtynes komandos pradėjo labai silpnai puldamos. Sužaidus beveik septynias minutes, švieslentėje degė du šešetai. Vėliau komandos išsisprendė problemas puolime, pradėjo mažiau klysti ir dažniau pataikyti. Per likusį kėlinio laiką G. Navicko vedina BC „Straight“ ekipa sugebėjo įgyti nežymų pranašumą, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:15. Antrąjį kėlinuką KM „Žalgiris“ ekipa pradėjo pelnydama penkis taškus paeiliui ir perimė rungtynių iniciatyvą. Vėliau komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, bet ketvirčio pabaigoje kur kas geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie ketvirtį užbaigė 10:2 spurtu. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 30:23.

Trečiąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo taikliu dvitaškiu ir skaičiavo jau devynių taškų pranašumą. Visgi, tuomet jie pradėjo strigti puolime, pasipylė klaidos ir nemažai taškų BC „Straight“ pelnė iš greitų išpuolių. Pastarieji laimėjo atkarpą 14:4 ir susigrąžino rungtynių iniciatyvą į savo rankas. Per likusį kėlinio laiką svečiai dar šiek tiek padidino savo pranašumą ir po trijų kėlinukų rezultatas buvo 43:47. Lemiamo ketvirčio pradžioje KM „Žalgiris“ atrodė kur kas geriau nei jų varžovai, laimėdami atkarpą 13:4 ir likus žaisti keturias minutes, jie turėjo penkių taškų pranašumą. Visgi, labai greitai svečių ekipai pavyko išlyginti rezultatą. Per likusias dvi minutes ekipoms vėl sunkiai sekėsi užpulti ir jos pelnė vos po du taškus. Tiek viena, tiek kita komanda dar turėjo šansų įsiveržti į priekį, bet nei vienai to padaryti nepavyko. Rezultatas po reguliaraus laiko buvo 59:59.

Pratęsimo pradžia aikštelės šeimininkams nieko gero nežadėjo, nes trys jų aukštaūgiai surinko pražangų limitą ir jiems priverstinai teko sėstis ant atsarginių žaidėjų suolelio. Tuo pasinaudojo BC „Straight“ ekipa ir likus žaisti dvi minutes, skaičiavo jau šešių taškų pranašumą. Tačiau KM „Žalgiris“ ekipa nesudėjo visų ginklų ir J.Kralikauskas smeigė tris taiklius tolimus metimus (du nuo lentos) ir išvedė savo komandą į priekį. Svečių ekipa turėjo dar du šansus išplėšti pergalę ar bent pratęsimą, tačiau jų metimai skriejo pro šalį ir pergale šiandien džiaugėsi KM „Žalgiris“ ekipa. Galutinis rungtynių rezultatas 71:69.

Laurynas Ruzgas (KM „Žalgiris“):
“Šiaip rungtynės buvo tikrai sunkios, varžovai pasitaikė labai stiprūs. Pranašesni už varžovus buvom gal savo gynyba, pataikymu. Gebėjom išnaudoti savo stipriąsias savybes – greitį ir atletiškumą. Todėl varžybos taip ir išsisprendė“.

„Laipsniai“ įveikė KM „Žalgiris“ ir pergalingai startavo Kauno miesto Mero krepšinio turnyre (55:60) (2018 rugsėjo 19 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Vakarai“ Kauno miesto Mero taurės starte palaužė KM „Žalgiris“ komandą (2018 rugsėjo 21 d., penktadienis, 23:02 val.)Vėl šimtą taškų permetęs „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ išliko nepralaimėjęs (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 21:15 val.)Praėjusių metų Mero Didžiosios taurės čempionai startavo pergalingai (2018 rugsėjo 27 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)BC „Straight“ nupūtė „Vakarus“ (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 20:17 val.)Didžiosios taurės ketvirtfinalyje BC „Boom“ & Basket24.lt užtikrintai įveikė BC „Straight“ (78:65) (2018 spalio 15 d., pirmadienis, 22:33 val.)BC „Straight“ užtikrintai įveikė „Laipsnius“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:26 val.)