BC „Boom“ & Basket24.lt vs ICE (89:61)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 02 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„ICE“ turėjo pripažinti BC „Boom“& Basket24.lt pranašumą

2018 spalio 02 d., Antradienis, 21:55 val., peržiūros: 1129

Antradienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Kauno miesto Mero didžiosiso ir mažosios taurės turnyras, kuriame jėgas surėmė BC „Boom“& Basket24.lt ir svečių teisėmis atvykę „ICE“.

Rungtynės prasidėjo chaosu, bet BC „Boom“& Basket24.lt pirmieji susitvarkė su puolimu ir gynyba, kur greitai atitolo nuo varžovų. „ICE“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 13:6). Per likusį laiką šeimininkai išsaugojo pranašumą prieš varžovus. Antrame kėlinyje svečiams pavykdavo prisivyti šeimininkus iki minimalaus skirtumą, bet BC „Boom“& Basket24.lt greitai atstatydavo savo pranašumą. „ICE“ ekipai niekaip nepavyko sustabdyti gynėjų, kurie lengvai rinko taškus ir didino pranašumą – 38:29

Po ilgosios pertraukos BC „Boom“& Basket24.lt pradėjo atkarpa 8:0, o „ICE“ sunkiai rezgė puolime atakas, tačiau ketvirčio pabaigoje pavyko atsigauti puolime, bet vis tiek paleisdavo varžovus gynyboje. Ketvirtame kėlinyje toliau BC „Boom“& Basket24.lt įrodinėjo savo šiandienos pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 89:61 (19:15, 19:14, 23:18, 28:14)

Po laimėtų rungtynių BC „Boom“& Basket24.lt ekipos treneris, A.Čiužas, kalbėjo:

„Sunki pradžia. Antroje pusėje liepiau komandai žaisti plačiau, nes varžovai viską keitė. Tiesiog, pataikėme keletą svarbių metimų, pabėgom greitų atakų. Manau, pelnytai laimėjome.“

„GZP“ ekipos puolimo nesustabdę BC „Boom“ & Basket24.lt skaudžiai krito pusfinalyje (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 22:20 val.)„BC „Boom“ & Basket24.lt“ sutriuškino BC „Rhino“ (123:45) (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 21:40 val.) BC „Boom“ & Basket24.lt įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:11 val.)Didžiosios taurės ketvirtfinalyje BC „Boom“ & Basket24.lt užtikrintai įveikė BC „Straight“ (78:65) (2018 spalio 15 d., pirmadienis, 22:33 val.)„ICE“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 23:13 val.)BC „Boom“ & Basket24.lt be vargo susidorojo su „Baltic Transline“ krepšininkais (2018 rugsėjo 23 d., sekmadienis, 21:14 val.)„ICE“ pergale pradėjo savo sezoną (2018 rugsėjo 21 d., penktadienis, 01:29 val.)„Kauno TPMC“ užtikrinta pergale čiupo kelialapį į Didžiosios taurės pusfinalį (2018 spalio 18 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„Omega“ iškovojo Kauno miesto Mero didžiosios taurės bronzą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 19:55 val.)