ICE vs BC „Rhino“ (88:68)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 10 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su BC „Rhino“

2018 spalio 10 d., Trečiadienis, 23:13 val., peržiūros: 826

Trečiadienį, spalio 10 dieną, V. Kuprevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko Kauno miesto Mero didžiosios ir mažosios taurių krepšinio turnyras 2018, tarp C pogrupio komandų – vietos „ICE“ bei svečių BC „Rhino“. Svečių ekipa savo varžovams priešinosi iki pat trečiojo kėlinio pradžios, bet tuomet aikštelės šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir nurūko į priekį.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie netrukus skaičiavo jau devynių taškų atotrūkį. Vėliau svečiai pradėjo po truputį vytis savo varžovus, bet čia pat „ICE“ ekipa vėl nutolo ir nesidairė atgal. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 25:16. Antrojo kėlinio pirmoje pusėje komandos žaidė lygiai ir skirtumas tarp jų visiškai nekito. Per likusį kėlinuko laiką komandos ir toliau žaidė apylygiai, tad skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 43:35.

Trečiąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo BC „Rhino“ ekipa, kuri neblogai atrodė ir puolime ir gynyboje. „ICE“ ekipa kelis kartus suklydo ir taip svečiai pelnė lengvus taškus greitajame puolime. Skirtumas tarp komandų ištirpo iki dviejų taškų. Visgi, vėliau svečiai krito į duobę ir tuo pasinaudojo „ICE“. Netrukus skirtumas tarp komandų buvo jau dviženklis. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 65:49. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „ICE“ ekipa iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 88:68.

Tomas Jonkus („ICE“):
“Galime pasidžiauti tik pergale, bet pats žaidimas nebuvo geras. Blogai žaidėme gynyboje, prastai gynėmės situacijose vienas prieš vieną. Bijome gynyboje kontakto ir kietesnio žaidimo, todėl varžovas turėjo erdvės mesti patogius metimus. Labai liūdina tokia mūsų gynyba, nors daugiau agresijos ir atsidavimo, nes B lygoje varžovai už tokį pasyvumą mus stipriai baus. Aišku, dar tik sezonas prasideda ir savo žaidimą mes turime gerinti su kiekvienomis rungtynėmis. Turime daug vietos tobulėti.“

„Resmila.lt“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ (2018 spalio 05 d., penktadienis, 19:58 val.)„Baltic Transline“ tik paskutiniame ketvirtyje susidoro su BC „Rhino“ (2018 spalio 07 d., sekmadienis, 21:33 val.)„BC „Boom“ & Basket24.lt“ sutriuškino BC „Rhino“ (123:45) (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 21:40 val.)„ICE“ pergale pradėjo savo sezoną (2018 rugsėjo 21 d., penktadienis, 01:29 val.)„ICE“ turėjo pripažinti BC „Boom“& Basket24.lt pranašumą (2018 spalio 02 d., antradienis, 21:55 val.)„Kauno TPMC“ užtikrinta pergale čiupo kelialapį į Didžiosios taurės pusfinalį (2018 spalio 18 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)