Resmila.lt vs ICE (41:51)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 rugsėjo 20 d., Ketvirtadienis, 20:10 val. @ J. Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas, LT-44173

„ICE“ pergale pradėjo savo sezoną

2018 rugsėjo 21 d., Penktadienis, 01:29 val., peržiūros: 909

Ketvirtadienį, rugsėjo 20 dieną, J. Jablonskio gimnazijos sporto salėje įvyko Kauno miesto Mero didžiosios ir mažosios taurių krepšinio turnyras 2018, kurių metu savo sezonus atidarė vietos „Resmila.lt“ bei svečių „ICE“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė gana apylygiai. Trečiajame kėlinyje komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis, bet viskas išaiškėjo lemiamo ketvirčio metu, kuomet aikštelės šeimininkai tiesiog klaikiai atrodė puolime.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, kurie netrukus įgijo nedidelį pranašumą. Visgi, vėliau aikštelės šeimininkai smeigė tris tolimus metimus, vėliau pridėjo dar du dvitaškius ir skaičiavo jau šešių taškų pranašumą. Kėlinuką kiek sėkmingiau užbaigė „ICE“ ekipa, kuriai pavyko šiek tiek apkarpyti savo atsilikimą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:15. Antrojo kėlinuko metu komands žaidė gana apylygiai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Ketvirčio pabaigoje svečiams pavyko persverti rezultatą savo naudai ir išlaikyti pranašumą iki pat kėlinio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 27:29.

Trečiąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo „ICE“ ekipa. Jie netrukus skaičiavo jau dešimties taškų pranašumą ir atrodė, kad perlaužė rungtynes savo linkme. Visgi, tuomet atsigavo „Resmila.lt“ ekipa, kuri pelnė devynis taškus be atsako ir mažino savo atsilikimą iki minimalaus. Prieš pasibaigiant kėlinukui, komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 40:42. Lemiamo ketvirčio metu taškus krapštyti sunkiai sekėsi abejoms komandoms. Sužaidus kiek daugiau nei pusę ketvirčio, svečiai buvo pelnę vos keturis taškus, tačiau tai jiems padėjo įgyti šešių taškų pranašumą. Vėliau jie dar kelis kartus sėkmingai užpuolė ir skaičiavo jau saugų dviženklį pranašumą. „Resmila.lt“ per šį kėlinį liko surinkusi vos vieną tašką ir akivaizdu, kad fortūna šiandien nebuvo jų pusėje. Galutinis rungtynių rezultatas 41:51.

Tomas Jonkus „ICE“:
“Na pirmiausia reikia pasidžiaugti sugrįžus po vasaros į aikštele sporto salėje. Visa turnyrą šį skirsime pasiruošimui B lygos sezonui. Todėl svarbiausia yra kokybė kaip mes žaidžiame, reiks dar daug kur padirbėti ir įprasti laikytis žaidimo plano tam kad būtu pasiekti geri rezultatai. Šiose rungtynėse išryškėjo stipriai pralaimėta lenta po krepšiu. Turime daugiau akcentuoti vienas kitam kad pirmiausia žmogus turi eiti į kontaktą atitverti varžovą, o tik po to galvoti apie kamuolio atkovojimą. Šiaip dar prisidės nemažai žmonių su savais pliusais ir minusais, todėl skylėm užkamšyti turėsime didesni pasirinkimą. Tikiuosi kolektyvas greitai pajaus vienas kita ir pradėsime rodyti gerus rezultatus nuo pirmu sezono rungtynių.“

„ICE“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 23:13 val.)„Coca-Cola“ laimėjo Mažosios taurės trečiąją vietą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 14:22 val.)„ICE“ turėjo pripažinti BC „Boom“& Basket24.lt pranašumą (2018 spalio 02 d., antradienis, 21:55 val.) BC „Boom“ & Basket24.lt įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:11 val.)„Kauno TPMC“ užtikrinta pergale čiupo kelialapį į Didžiosios taurės pusfinalį (2018 spalio 18 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„Resmila.lt“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ (2018 spalio 05 d., penktadienis, 19:58 val.)Antroje rungtynių pusėje „Resmila.lt“ įrodė pranašumą prieš „Vakarus“ (2018 spalio 17 d., trečiadienis, 20:11 val.)„Resmila.lt“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „Baltic Transline“ (77:76) (2018 spalio 08 d., pirmadienis, 22:42 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidę „Kauno Rami“ pavogė pergalę iš „Resmila.lt“ (2018 spalio 21 d., sekmadienis, 21:52 val.)