KK „Žaibas“ vs BC „Prisikėlę“ (65:77)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 20 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Penkiese susirinkę BC „Prisikėlę“ nesunkiai įveikė KK „Žaibas“ komandą

2019 sausio 20 d., Sekmadienis, 21:21 val., peržiūros: 890

Sausio 20 dieną, 19:15 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje susitiko „C“ lygos komandos KK “Žaibas” (šeimininkai) ir BC “Prisikėlę” (svečiai). Antroje rungtynių pusėje atsiplėšę BC „Prisikėlę“ įveikė varžovus. Rungtynės baigėsi rezultatu 65:77 (16:21, 14:18, 12:22, 23:16).

Pirmajame kėlinyje labiau susikaupę išbėgo BC „Prisikėlę“ komanda. Visą kėlinį svečiai pirmavo 5-6 taškų skirtumu. Kėlinuko gale rezultatas buvo 16:21. Antrajame kėlinyje šeimininkai išbėgo labiau susikaupę. Praėjus kiek daugiau nei pusę kėlinio jiems pavyko rezultatą iš.lyginti, tačiau baigiantis pirmai rungtynių pusei BC „Prisikėlę“ komandai pavyko susigrąžinti pranašumą 30:39.

Trečiajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai. Per daug energijos nerodė nei viena komanda. Tačiau antroje kėlinio pusėje svečiams pavyko sužaisti kelias rezultatyvias atkarpas ir kėlinio gale jau turėjo 19 taškų persvarą (42:61). Ketvirtajame kėlinyje šeimininkams pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą, tačiau pergalės BC“ Prisikėlę“ neatidavė ir šventė pergalę rezultatu 65:77.

BC „Prisikėlę“ komandos lyderis G.Makauskas: „Na sakėm, kad ir penkiese susirinkom, vis tiek kovosim iki galo. Išnaudojom minutės pertraukėles, gerai sekėsi veržtis. Džiaugiamės pergale ir kad bent penkiese susirinkom.“

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ nesunkiai įveikė KK „Žaibą“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 19:15 val.)Atkaklioje kovoje BC „Prisikėlę“ nugalėjo „0Septyni“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 19:27 val.)„Nebajeris“ kovingose rungtynėse nugalėjo KK „Žaibas“ komandą (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 00:00 val.)BC „Prisikėlę“ nugalėjo „Kauno Švaros“ krepšininkus (2019 sausio 11 d., penktadienis, 22:53 val.)„Kauno Rami“ nesunkiai įveikė KK „Žaibą“ ir iškovojo ketvirtą pergalę paeiliui (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 20:36 val.)SK „Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Prisikėlę“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:11 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ po nervingos kovos nugalėjo KK „Žaibas“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 21:27 val.)BC „Prisikėlę“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Street Food“ ekipą (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:12 val.)BC „Prisikėlę“ sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (92:65) (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:25 val.)„Krugės kariai“ rungtynių pabaigoje palaužė KK „Žaibas“ krepšininkus (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:26 val.)