United ‒ „R2P Sport“ vs R2P Sport ‒ S/M (85:90)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 31 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Solidų pranašumą iššvaistę „R2P Sport ‒ S/M“ išsaugojo pergalę

2017 sausio 31 d., Antradienis, 23:24 val., peržiūros: 1269

Antradienį, sausio 31 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, I pogrupio rungtynės, tarp vietos „United – R2P Sport“ ir svečių „R2P Sport – S/M“ ekipų. Į rungtynių pradžią vos po penkis žaidėjus surinkusios komandos kurį laiką žaidė apylygiai, tačiau vėliau svečiai ėmė tolti bei įgijo trisdešimties taškų pranašumą. Kiek vėliau šeimininkų gretas papildę dar du krepšininkai padėjo jiems prisivyti varžovus, tačiau pastarieji taip lengvai nepasidavė ir išsaugojo pergalę savo rankose. 85:90 (18:24, 12:30, 23:22, 32:14).

Rungtynių pradžioje didžiąją dalį taškų komandos rinko besikeisdamos taikliais tritaškiais metimais, tačiau kėlinuko pabaigoje žymiai geriau pasirodę svečių krepšininkai sugebėjo įgyti šešių taškų atotrūkį. Antrojo ketvirčio pradžioje sėkmingą žaidimą ir toliau tęsė „R2P Sport – S/M“, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dvylikos taškų. Įpusėjus kėliniui „United – R2P Sport“ dar sugebėjo sumažinti deficitą, tačiau per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios įspūdingą spurtą surengę svečių krepšininkai atitrūko įgydami 24-ių taškų pranašumą. 30:54.

Po ilgosios pertraukos „United – R2P Sport“ sulaukė pastiprinimo, tačiau ir toliau greitame puolime taškus rinkę svečiai dar labiau atitrūko. Vis tik, ilgai netrukus aikštės šeimininkai susiėmė ir, daugiau M. Gečionio pastangomis, ėmė tirpdyti deficitą, kuris po trijų kėlinukų siekė 23 taškus. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje net penkis tritaškius iš eilės pataikę šeimininkai nepastebimai greitai ištirpdė skirtumą tarp komandų iki aštuonių taškų, tačiau pačiu laiku atsibudę svečių žaidėjai ir vėl susigrąžino dviženklį pranašumą. Per likusį laiką dar bandę panaikinti atsilikimą „United – R2P Sport“ vis dėlto turėjo pripažinti varžovų pranašumą. 85:90.

„United ‒ R2P Sport“: Ignas Jančiukas – 25 tšk., Vaidas Valiulis – 19 tšk., Mantvydas Gečionis – 16 tšk. (7 rezult. perd.), Mindaugas Daraškevičius – 15 tšk.

„R2P Sport ‒ S/M“: Justinas Pocius – 30 tšk. (14 atk. kam., 13 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Mindaugas Mackevičius – 22 tšk. (15 atk. kam.), Arūnas Rožė – 21 tšk. (12 atk. kam.), Laurynas Kalėda – 14 tšk. (10 atk. kam.)

Jokios intrigos: „R2P Sport – S/M“ sutriuškino „Dumblą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:37 val.)„Banga“ lengvai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)Grupės lyderių kovoje ‒ pirmoji „R2P Sport ‒ S/M“ nesėkmė (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Taškų lenktynėse ‒ United ‒ „R2P Sport“ pergalė (2017 kovo 03 d., penktadienis, 22:07 val.)Antroje rungtynių pusėje „Dumblas“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 21:42 val.)Tritaškiais prapliupusi „R2P Sport ‒ S/M“ įveikė lentelės kaimynus „Grizlius“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 22:40 val.)Dienos rungtynėse intrigos nebuvo ‒ „R2P Sport ‒ S/M“ tiesiog nušlavė „Grande“ ekipą (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)Tragiškai startavę „United ‒ R2P Sport“ sugebėjo atsitiesti ir ketvirtfinalį pradėti pergale (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:58 val.)Penkiese susirinkę LSK „Techoera“ neatsilaikė prieš „R2P Sport ‒ S/M“ komandą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:49 val.)Karolio Kokoškos vedami BC „Gazuotas pienas“ nugalėjo „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 17 d., penktadienis, 21:31 val.)